• $8,3588
  • €10,2043
  • 501.478
  • 1459.57
26 Nisan 2021 Pazartesi 16:16 | Son Güncelleme:

AVM'ler kaçta açılıyor, kaça kadar açık? AVM'ler kaçta kapanıyor?

AVM'ler kaçta açılıyor, kaça kadar açık" AVM'ler kaçta kapanıyor"

Ramazan ayı ile birlikte koronavirüs salgını ile mücadelede yeni dönem başladı. Yeni yayınlanan genelgeye göre, sokağa çıkma yasağı akşam 19.00 sabah 05.00 arasında uygulanıyor. Hafta sonları da sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Peki, AVM'ler kaçta kapanıyor? AVM'ler kaçta açılıyor, kaça kadar açık? İşte tüm detaylar...

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Ramazan ayına ilişkin Türkiye genelinde Kısmi Kapanma uygulanıyor. Ramazan ayının ilk iki haftası için uygulanması kararlaştırılan kısmi kapanma kararları İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde tek tek açıklandı. Bu kapsamda sokağa çıkma yasağı saatleri değiştirildi. Peki, AVM'ler kaçta kapanıyor? AVM'ler kaçta açılıyor, kaça kadar açık? İşte tüm merak edilenler..

AVM'LER KAÇTA KAPANIYOR?

İstanbul'da AVM, cadde mağazaları ve semt dükkanlarının çalışma saatleri corona virüs nedeniyle yeniden düzenlendi.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile yaptıkları görüşmelerinin sonucunu sosyal medya hesabından duyurdu. Avdagiç, corona virüs önlemleri kapsamında AVM'ler, cadde mağazaları ve semt dükkanlarının saat 17.30'da kapanacağını açıkladı.

İTO Başkanı Avdagiç "Bu sayede mesai çıkışından sonra sokağa çıkış yasağı öncesi alışveriş için makul bir süre sağlanmıştır. Pandemiyi beraber yeneceğiz" dedi.

<p><strong data-flex-order='1'>Milli Savunma Bakanlığı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda PKK/KCK

Teröre karşı güçlü mesaj! MSB sosyal medyadan duyurdu

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

İsrail polisi Kudüs'teki Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırdı