• $8,4096
  • €9,9868
  • 489.408
  • 1408.81
9 Mayıs 2021 Pazar 16:12 | Son Güncelleme:

Annemin Ağacı OGM kampanyası nedir? Anneler Günü'ne özel Annemin Ağacı fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır? İşte bağış ekranı

Annemin Ağacı OGM kampanyası nedir" Anneler Günü'ne özel Annemin Ağacı fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır" İşte bağış ekranı

Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Annemin Ağacı kampanyası yurdun dört bir yanından yoğun ilgi gördü. Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında dünya genelinde kullanılan Anneler Günü bu yıl 9 Mart tarihinde denk geldi. Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Anneler Günü'nde annelerine anlamlı bir hediye vermek isteyenleri “Annemin Ağacı” kampanyasına çağırdı. Peki, Annemin Ağacı OGM kampanyası nedir? Anneler Günü'ne özel Annemin Ağacı fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır?

Annemin Ağacı kampanyası Anneler Günü için annesi adında bağışta bulunmak isteyen binlerce kişi tarafından büyük etkileşim topladı. Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ormanların korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması için toplumsal farkındalık projeleri kapsamında Annemin Ağacı kampanyasını başlattı. OGM, anneleri için geleceğe nefes olacak fidanları sahiplenmek isteyenleri " internet sitesine bekliyor. Anneler Günü'ne özel Annemin Ağacı fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır?

ANNEMİN AĞACI KAMPANYASI NEDİR?

Ormanların korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması için toplumsal farkındalık projeleri yürüten Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Anneler Günü'nde annaelerine anlamlı bir hediye vermek isteyenleri fidan sahiplenmeye çağırıyor. Bu anlamlı gün için orman mühendisi anne ile kızının hikayesini anlatan bir film hazırlayan OGM, anneleri için geleceğe nefes olacak fidanları sahiplenmek isteyenleri www.anneminagaci.com internet sitesine bekliyor.

Türkiye orman varlığının korunması ve doğa sevgisinin aşılanması için çeşitli projeler yürüten OGM, özel günlerde vatandaşları fidan bağışına yönlendirecek tanıtımlarına devam ediyor. OGM, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü için orman mühendisi anne ile kızının hikayesini anlatan duygusal bir film hazırladı. Sosyal medya hesapları üstünden paylaşılan film kısa sürede büyük ilgi gördü.

ANNEMİN AĞACI FİDAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

Anneler Günü'ne özel fidan bağışı kampanyası yapmak isteyenler Orman Genel Müdürlüğü'nün başlattığı Annemin Ağacı kampanyasına "www.anneminagaci.com" adresi üzerinden ulaşabiliyor. Sitede yer alan kısma annenizin adı ve soyadını, kendi adınız ve soyadınınız ve e-posta adresinizi yazarak anneniz adına fidan bağışında bulunabilirsiniz.

ANNEMİN AĞACI FİDAN BAĞIŞI YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

  • annemin ağacı
  • annemin ağacı fidan bağışı
  • annemin ağacı kampanyası nedir
  • fidan bağışı nasıl yapılır
  • annemin ağacı kampanyası
  • orman genel müdürlüğü
  • anneler günü
<p>Sosyal medyadan #HelpTurkey etiketiyle yayılan ve bir kesimin devletin mücadelesini hiçe sayarak

'Help Turkey' provokasyonu

Orman yangınlarında yaralanan hayvanlar tedavi ediliyor

Uluabat Gölü, yeşile büründü

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Suver, Van'da incelemelerini sürdürüyor