• $8,314
  • €10,0303
  • 478.249
  • 1345.15
28 Haziran 2018 Perşembe 14:36 | Son Güncelleme:

Ağrı'da 3 gün önce kaçırılan çocuk 15 yaşındaki erkek çocuk, polisin operasyonuyla kurtarıldı

Ağrı'da 3 gün önce kaçırılan çocuk 15 yaşındaki erkek çocuk, polisin operasyonuyla kurtarıldı

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde önceki gün husumetli oldukları kişilerce kaçırıldığı belirlenen 15 yaşındaki erkek çocuk, polisin operasyonuyla kurtarıldı.

Valilikten yapılan açıklamada, 25 Haziran 2018 Pazartesi günü akşam saatlerinde Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 15 yaşındaki S.E.'nin kaçırıldığı hatırlatıldı.

Kaçırılma olayı ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışma yürüttüğü aktarılan açıklamada, şu bilgiler paylaşıldı:

"Çocuğun, ailesi ile husumeti bulunan şahıslar tarafından kaçırıldığı anlaşılmış ve tutulduğu adres tespit edilmiştir. Adrese yapılan operasyonda çocuk kurtarılmıştır. Olaya karıştığı tespit edilen 5 kişiden 4'ü gözaltına alınmıştır, 1 şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir." 

Vatandaşlar ihbar etmişti

13 yaşındaki S.E'nin 25 Haziran'da akşam saatlerinde Büyük Ağrı Caddesi İnzibat Köprüsü mevkisinde kimliği bilinmeyen kişi veya kişilerce henüz plakası belirlenemeyen bir araca zorla bindirilerek kaçırıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Leyla 14. günde aranıyor

Öte yandan Ağrı'da Ramazan Bayramının ilk günü kaybolan ve o günden beri de haber alınamayan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'i arama çalışmaları 14. gününde sürüyor. Jandarma köyde ve çevresinde yumuşak zemin arama çalışması yapıyor.

(CNN Türk)

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor