• $ 5,7477
  • € 6,3537
  • 279.031
  • 100237
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Af çıkacak mı?

Af son dakika haberleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor.

Af konusu ile ilgili son açıklama 23 Mart tarihinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yapıldı. Güncel açıklamaları haberimizden takip edebilirsiniz.

Bir televizyon kanalında gündeme dair soruları yanıtlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Biz aftan ziyade ceza indirimi olarak kararlılığımızı sürdürüyoruz. Bizde hiçbir düşünce rafta eskimez. Çıkarmak için gayret gösteriyoruz. 360 küsur cezaevi var. Bunlara cevap vermek lazım. Cezaevi şartları çok iyi değil.” dedi.

MECLİS NE ZAMAN AÇILIYOR?

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) yerel seçimler nedeniyle çalışmalarına 24 Şubat tarihinde ara vermişti. Tekrar çalışmaları başlatacak olan TBMM'nin gündeminde Türkiye için çok önemli konular var.

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, seçim bölgelerinde yapılan itirazlarla ilgili sürecin devam ettiğini belirterek, TBMM Genel Kurulu'nun 16 Nisan'da açılacağını kaydetmişti.

İstanbul'da yerel seçim sonuçlarına itirazlar ve oy sayımının sona ermemesi gerekçesiyle Meclis çalışmaları bir hafta daha ertelendi. Mutabakata göre yarın grup toplantıları yapılmayacak. TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan Salı günü çalışmaya başlayacak.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali´nde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yerli Pikap Aracı Kullandı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Apartmanın altında Osmanlı tüneli bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST'i ziyaret etti