• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Eylül 2020 Cuma 11:31 | Son Güncelleme:

Adana'da emekli parasını çalan hırsız yakalandı: Parayı kötü günler için saklıyorum

Adana'da emekli parasını çalan hırsız yakalandı: Parayı kötü günler için saklıyorum
DHA

Adana'da bankamatikten para çeken yaşlı bir vatandaşın parasını çalan hırsız yakalandı. Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanan hırsızın verdiği ifadede, "Parayı kötü günler için saklıyorum" dediği ortaya çıktı.

Adana'da bankametikten para çeken İdris Zorlu, parasını aldığı sırada arkasındaki kişi elindeki paraları alıp, kaçtı. Olaydan 3 saat sonra emniyet ekipleri tarafından yakanlanan Mustafa Başkurt'un ifadesinde, kapkaç yaptığını kabul ettiği, paranın bin lirasını harcadığını, kalan kısmını ise kötü günlerde harcamak için sakladığını ve yerini söylemediği öne sürüldü.

DHA'da yer alan habere göre, Yapılan çalışma sonucu kapkaçı yapanın Mustafa Başkurt olduğunu tespit eden polis, şüpheliyi kaçış güzergahında takibe aldı. Şüphelinin kapkaçın ardından kaçarken, üzerindeki kıyafetleri de değiştirdiği görüldü.

"YARISINI HARCADIM DİĞER YARISINI KÖTÜ GÜNLER İÇİN SAKLIYORUM"

Olyadan yaklaşık 3 saat sonra emniyet birimleri tarafından yakalanan Mustafa Başkurt, paranın bir kısmıyla ayakkabı, pantolon, şapka, iç çamaşırı ve cerrahi maske aldığı belirlendi. Sorgulanmak üzere emniyete götürülen Başkurt’un ifadesinde, kapkaç yaptığını kabul ettiği, paranın bin lirasını harcadığını, kalan kısmını ise kötü günlerde harcamak için sakladığını ve yerini söylemediği öne sürüldü. 

<p>Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan'a karşı topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlar

Azerbaycan ordusu kontrol edilen alanları daha da genişletti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi