• $ 7,3108
  • € 8,6065
  • 478.641
  • 1075.52
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Aralık 2019 Salı 07:49 | Son Güncelleme:

9-15 Aralık haftalık burç yorumları haberimizde! İşte haftalık burç yorumları

Aralık 2019'daki en önemli astrolojik olaylardan biri Jüpiter’in Oğlak burcuna geçişidir. Haberimiz içerisinden Akşam gazetesi yazarlarından Dr. Şenay Devi'nin haftalık burç yorumuna ulaşabilirsiniz.

Burç yorumları araştırılan konular arasında yer alıyor.  İkizler, koç, yay, yengeç, boğa, aslan, yengeç, oğlak, akrep, balık, kova burcu yorumları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. 9 Aralık’ta ay boğa burcunda. Bugün özellikle öğle saatlerinde değişken bir tutumda ve biraz gergin olunabilir. Haberimiz içerisinden burcunuzu nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

AŞIK OLABİLECEĞİN BURÇ HANGİSİ?

HANGİ BİTKİ HANGİ BURCA İYİ GELİYOR?

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Akşam gazetesi yazarlarından Dr. Şenay Devi'nin konu ile ilgili yazısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aralık 2019'daki en önemli astrolojik olaylardan biri Jüpiter’in Oğlak burcuna geçişi… Büyük iyilik Jüpiter’in Oğlak burcunda ki seyri bazı sınırlamaları veya kısıtlamaları yanı sıra, kabullenmeleri zor olan bazı gerçekleri kabul etmemize yardımcı olur. Ancak, bu enerjiler altında kendimize dürüst olup eksi yanlarımızı artıya çevirebilir, korku kaygı takıntılarımızdan uzaklaşabiliriz. Farkında olanlar astrolojik etkileri nimet olarak kabul edip kendilerini geliştirecekler bu geçiş altında.

Tüm inanç ve görüşlerimizin yenileneceği yararlı olanı seçerek bu süreçte artık gerçekliğimize uymayan bazı fikirlerden tamamen uzaklaşıp doğrularımızı bulabiliriz.

KOÇ: Koç burçları için kış gündönümü yeni bir proje başlatmak için iyi bir zaman. Dilimi Yıldızlar, elde etmeyi planladıkları her şeyi sonuçlandırmak için sizlere yeterli enerjiyi sunuyor. Şimdi sizlere düşen bu enerjiyi doğru kullanmak için kararlı olmanız.

BOĞA: Bu ay, özellikle aşk ve ortaklık ilişkilerinde faydalı olacak birçok deneyimler yaşayacaklar. Bolca yaratıcılık sevdikleri ve sevildikleri kişilerle ilişkilerde açık olacakları sevginin aşkın büyüyüp kalıcı olacağı özel enerjiler ile karşı karşıyalar. Sevdikleri ve önemsedikleri kişilere karşı yaratıcı ve açık olma eğilimindeler.

İKİZLER: Ayın başlangıcı çoğunuz için oldukça zayıf enerjileri barındırmakta. Ortaklıklarla ilgili sorunlar, yaşça büyük veya yetkili bir kişinin çirkin iç yüzü ve hayatınızda ki önemli bir kişi ile yaşayacağınız sizi hayal kırıklığına uğratacak bir olay, beklemeniz gereken olaylardan sadece bir kaçı olabilir. Bazılarınız da hiç kimsenin sizden hoşlanmadığı hissine kapılabilir.

YENGEÇ: Ay, çoğunuz için harika başlayacak. Karizmatik, iddialı ve çekici olacaksınız. Bazılarınız aklı başında ve net bir şekilde kendini ifade edecek. İşlerinizi ve hayatında ki zorlu şeyleri düzene sokmak adına ele aldığında her şey rayına oturacak. Önemli kariyer fırsatları önünüze geliyor olabilir ancak çok çalışıp geri kalan her şeyi göz ardı ederseniz bu problem haline gelebilir.

ASLAN: Ay’ın ilk günlerinde trafikte tartışmamaya dikkat edin bir anlık sinir sizlere pahalıya patlayabilir dikkatli olmalısınız. Eğitim hayatınızda başvurularınız kabul görebilir sıkıntı yaşadığınız konuları pozitife çevirebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu ay önemli bir kariyer yükselişi elde edebilir ve hayatın zorluklarına karşı kolay çözümler bulabilirsiniz.

BAŞAK: Bu ay iniş ve çıkışlar olacak. Bazen gergin olabilirsiniz, ama aynı zamanda mutlu, sevgi dolu bir ruh hali içinde olduğunuz zamanlar da olacaktır. Önemli kararlarınızı ayın ilk haftası almamaya dikkat etmeli kendinizi baskı altında tutmamalı hiç kimsenin de sizi baskılamasına izin vermemelisiniz. Bu ay beklenen finansal kazancı sağlayacak olan uzun vadeli tasarruflar için bütçenize göre birden fazla yatırım yapmaya fırsatı elde etmeniz mümkün.

TERAZİ: Bu ay finansal ve hukuki konularda özellikle zorlandığınız bir konuda çıkış yolunu bulabilirsiniz. Bu ay boyunca verdiğiniz her karar doğru gibi görünüyor. Bitişler ve başlangıçlar sizleri daha iyi noktalara taşıyacak mesleki konularda. Dikkat etmeniz gereken konu fikir hırsızlıklarına karşı temkinli olmanız olmalı. Özel yaşamınızda ise gergin enerjiler tam anlamıyla arkanızda kalıyor.

AKREP: Bu ay her konuda organize ve disiplinli olacaksınız. Bir çoğunuz çok güzel bir ay geçirecek. Etkileyici ve pozitif enerjiler sizler ile ilerlerken kendi doğrularınıza güvenerek alacağınız kararlar etkili ve olumlu sonuçları beraberinde getirecek her konuda sizlere. Gelir düzeyiniz çabalarınızla artabilir. Spekülatif ve diğer finansal kaynaklardan kazançlar olabilir.

YAY: Doğum gününüz kutlu olsun! Özel gününüz için tam zamanında, esprili, parlak ve çekici olacaksınız! Ayrıca insanlar sizi özellikle dinamik ve iddialı bulacaklar. Oldukça şanslı bir çizgide olacak ve her şey yolunda gidecek!

OĞLAK: Bu ay oldukça, etkileyici, konuşkan ve hayat dolu olacaksınız. İş başvurusu yapmak veya randevu almak için iyi bir aydasınız. Tüm enerjinizi çok sevdiğiniz biri için harcayabilir ve daha sonra iş yerinizde ekstra saatler geçirmek zorunda kalabilirsiniz! Bunu dert etmeyin, Sadece yapmanız gerekeni yapmalısınız! Aşk ve başarı için fırsatları kaçırmayın.

KOVA: Bu ay, kariyerinizde yükselme söz konusu olabilir. Hayatın zorluklarına karşı kolay çözümler bulmanız gerekiyor. Fikirlerinizi diğer insanlara aktarabilmeniz için uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız. Finansal olarak sizin için destekleyici bir dönem. Geçmişte yapılan yatırımlardan bazı finansal kazançlar elde edebilirsiniz.

BALIK: Bu ay kariyerinizdeki pozisyonunu geliştirmek için çabalarınız sizleri en iyi seviyeye getirebilir. Yöneticileriniz tarafından verilen çalışmalarda aktif olmalısınız. Yeteneğiniz istenen ilerlemeyi elde etmenize yardımcı olabilir. Sizlere önerim “pozitif ol ve pozitif düşün” düşüncesini benimsemelisiniz. Pek çoğunuz hedeflerine ulaşabilir.

Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesinin 6. yıl dönümü

Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesinin 6. yıl dönümü

Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, Niğde'de

Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, Niğde'de

Kiraladığı daireden gizli zindan çıktı

Kiraladığı daireden gizli zindan çıktı

Araçların bilinmeyen özellikleri

Araçların bilinmeyen özellikleri