• $7,342
  • €8,8417
  • 406.256
  • 1527.39
20 Ocak 2021 Çarşamba 16:25 | Son Güncelleme:

5 gün sonra ölü bulunmuştu: Doktor Uğur Tolun'un ölüm sebebi belli oldu

5 gün sonra ölü bulunmuştu: Doktor Uğur Tolun'un ölüm sebebi belli oldu
DHA

Kocaeli'de kaybolduktan 5 gün sonra ölü bulunan doktorun otopsi raporu tamamlandı. Buna göre, Uğur Tolun'un kaza sonrasında oluşan boyun travması sonucu öldüğü tespit edildi.

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde kaybolduktan 5 gün sonra menfeze düşen aracında ölü bulunan Doktor Uğur Tolun'un, kazada boynunun kırılması sonucu öldüğü belirlendi.

DHA'da yer alan habere göre, Başiskele ilçesinde özel bir hastanede görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Uğur Tolun, 13 Ocak günü Kartepe'de bulunan evinden çıktı. Uğur Tolun'dan haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.

Uğur Tolun'un kamyoneti ile Kartepe bölgesine gittiği düşünülerek bu bölgede arama yapıldı. Önceki gün dağda aramalar devam ederken, Uğur Tolun'un evinin yakınlarına da bakıldı. Ekipler, Uğur Tolun'un evine yaklaşık 300 metre uzaklıkta demir yolunun altından geçen menfeze düşen kamyonetini buldu. Ters dönen araçta bulunan Uğur Tolun'un öldüğü belirlendi.

NÖBET GEÇİRMİŞ OLABİLİR

Yapılan ön otopside Uğur Tolun'un trafik kazasına bağlı boyun travması sonucu öldüğü belirlendi. Doktor Uğur Tolun'un geçen yıl beyin kanaması geçirmesi nedeniyle ameliyat olduğu, tedavisi nedeniyle özel hastanede görevine başlamadığı ve aracı kullanırken nöbet geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde de duruldu.


Haberin Özeti

Kocaeli'de kaybolduktan 5 gün sonra ölü bulunan doktor Uğur Tolun'un otopsi raporu tamamlandı.

DETAY
• Uğur Tolun'un kaza sonrasında oluşan boyun travması sonucu öldüğü tespit edildi.
• Tolun'un geçen yıl beyin kanaması geçirmesi nedeniyle ameliyat olduğu, tedavisi nedeniyle özel hastanede görevine başlamadığı ve aracı kullanırken nöbet geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruldu.
<p>Fenerbahçe transferlerden beklediği performansı alabildi mi?</p><p>Galatasaray'da Mustafa Muhamme

Süper Lig'de çetin mücadele devam ediyor

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik