• $9,589
  • €11,1441
  • 556.881
  • 1492.93
30 Ağustos 2021 Pazartesi 09:31 | Son Güncelleme:

Bugün kargolar açık mı? a30 Ağustos Zafer Bayramı'nda kargolar çalışacak mı?

Bugün kargolar açık mı" a30 Ağustos Zafer Bayramı'nda kargolar çalışacak mı"

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda kargoların çalışıp çalışmadığı merak edilen konulardan oluyor. Pazartesi gününe denk gelen bayram ülkemizde çoşku ile kutlanacak. Kargoda işleri olan vatandaşlar ise Bugün kargolar açık mı? sorusuna cevap arıyor. İşte konuya dair detaylar...

30 Ağustos Zafer Bayramı Pazartesi günü kutlanacak. Gönderi bekleyen ya da iletmek isteyen vatandaşlar, Bugün kargolar açık mı? sorusuna yanıt arıyor. Resmi tatil olarak kutlanacak olan bu önemli gün firmaların çalışma saatleri değişiklik göstermektedir. Haberimizin içerisinden konuya dair detaylara ulaşabilirsiniz.

30 AĞUSTOS KARGOLAR AÇIK MI?

30 Ağustos Zafer Bayramı, resmi tatil olarak kutlanıyor. Kargo dağıtım şirketlerinin açık olması beklenmiyor.

30 AĞUSTOS'TA PTT AÇIK MI?

30 Ağustos Zafer Bayramı ülkemizde resmi tatil ilan edildiği için PTT'ler kapalı olacak ve hizmet vermeyecek. Aynı zamanda banka, eczane, hastane gibi resmi kurumlar da tatil yapacak ve hizmet vermeyecek.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmi, ulusal bir bayramıdır.

Atatürk'ün başkomutanlığında yapıldığı için Başkomutanlık Meydan Muharebesi adıyla da bilinen Büyük Taarruz'un başarıyla sonuçlanmasından sonra Yunan orduları İzmir'e kadar takip edilmiş; 9 Eylül 1922'de İzmir'in kurtarılmasıyla Türk toprakları Yunan işgalinden kurtulmuştur. İşgal birliklerinin ülke sınırlarını terk etmesi daha sonra gerçekleşse de, 30 Ağustos sembolik olarak ülke topraklarının geri alındığı günü temsil eder. İlk kez 1924 yılında Afyon'da Başkumandan Zaferi adıyla kutlanan 30 Ağustos günü, Türkiye'de 1926'dan itibaren Zafer Bayramı olarak kutlanmaktadır.

  • 30 Ağustos kargolar açık mı
  • 30 Ağustos kargolar çalışacak mı
  • 30 Ağustos zafer bayramı kargolar
  • 30 Ağustos ptt açık mı
<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı