• $ 5,6909
  • € 6,2902
  • 274.585
  • 101962
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Burcunuz bugün size ne diyor? İşte günlük burç yorumları

Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesi olarak biliniyor. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Yani doğduğunuz sırada Güneş’e doğru baktığınızda, eğer onun yoğun ışığı olmasa idi, göreceğiniz bir burç olacaktı. Günlük burç yorumları insanlar tarafından ilgi görüyor. 25 Mayıs günlük burç yorumları astroloji takipçileri tarafından araştırılıyor. Burcunuz bugün size ne diyor? sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Günlük burç yorumları tüm astroloji takipçileri tarafından merak ediliyor. Burcunuz bugün size ne diyor? sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesi olarak biliniyor.  Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görmüş olabilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derledik. İşte tüm merak edilenler...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; gün içinde arkadaşlarınla organizasyonlara katılabilir, aynı görüşü paylaştığın gruplarla bir araya gelebilirsin. Geleceğe dair hayallerini gerçekleştirmek için yapacağın eylemlerde fazla istekli ve iyimser olabilirsin. Fakat akşam saatlerinde Ay boşluğa gireceğinden yeni bir girişimde bulunmamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; bugün iş ve sosyal hayatında kendini ifade edebileceğin ortamlar içinde bulunabilirsin. Finansal konularla ilgili düşüncelerini hayata geçirebilir, somut adımlar atabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise davetlere ya da grup organizasyonlarına katılabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; fikir birliğine vardığın kişilerle iş birliği yapabilir, ortaklık ya da evlilikle ilgili kararlarını yürürlüğe sokabilirsin. Ufkunu açan, olaylara daha objektif ve iyimser bir gözle bakmanı sağlayan ortamlarda bulunabilirsin. Akşam saatlerinde sosyal hayatın hareketlenebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; bugün ortak kaynakların kullanımında bağımsız kararlar almak isteyebilir ya da projelerini gerçekleştirmek ve çalışmalarını yürütmek için ihtiyacın olan artı finansal desteği bulabilirsin. Ancak girişimlerini sabah saatlerinde bitirip sonrasında işlerini tamamlamaya ve sonuç almaya odaklanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; güne ilişkilerine odaklanarak ve çevrendekilerle iletişim halinde başlayabilirsin.  Sevdiklerinle önümüzdeki birkaç günü planlayabilir, keyif alacağın programlar yapabilirsin.  Mümkün olduğunca sabah saatlerinde işini bitirmende fayda var. Çünkü sonrasında başkalarının ihtiyaçları için koşturman gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; iş ve aile hayatını dengelerken fazlasıyla yorulduğundan, çalışırken konforunu da gözetebilirsin. Hayatınla ilgili aldığın kararları uygulamaya koyabilir, gününü programladığın şekilde işlerini yaparak geçirebilirsin. Akşam saatlerinde ise olayları kontrol etmekten vazgeçerek akışta kalmayı tercih edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; güne heves ve heyecanla başlayabilir, aşk ilişkilerinde cesur davranışlar sergileyebilir, sevdiklerine kendini ifade edebilirsin. Yakın çevrenden alacağın destekle kişisel gelişimine katkıda bulunacak adımlar atabilirsin. Akşam saatlerinde gelen haberler keyfini yerine getirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili iyimser adımları atmak için gereken cesareti bulabilir, yatırımlarını kimseye danışmadan bireysel kararlar alarak yönlendirebilirsin. Fakat girişimlerini sabah saatlerinde tamamlamalısın zira sonrasında ailenle zaman geçirmekten daha fazla keyif alacaksın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; son günlerin hareketliliği ve girişimlerinden sonra artık kafanı toplayarak ne istediğine karar verebilir, attığın adımlarla ilgili durum değerlendirmesi yapabilirsin. Duygularını ifade ederek, içinden geçenleri yakınlarınla paylaşabileceksin. Akşama doğru bir yolculuğa çıkabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili girişimlerini sonuçlandırmak için kulislerden destek alabilirsin. Tek başına ve kimseden fikir almadan harekete geçsen de sağduyulu davranabilecek ve kararlarının arkasında durabileceksin. Günün ilerleyen saatlerinde daha paylaşımcı ve objektif olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerden destek görebilir, arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Aldığın kararları uygulayacak fırsatlar ayağına gelebilir. Akşama doğru bu istikrarı koruyamayabilir, aklına estiği gibi davranabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatınla ilgili gelişmeleri uzaktan izlemeyi, olayları kontrol etmeden, kendi içinde çözüm üretmeyi tercih edebilirsin. Gün içinde yalnızlığa ihtiyaç duysan da sonrasında birkaç kişiyle fikir alış verişinde bulunmak ve kısa zamanda harekete geçmek için program yapabilirsin.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Tuzla’da Deri Sanayi Sitesi’nde bulunan bir polyester fabrikasında yangın çıktı. Çatıdan yükselen

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi´nde Yangın!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Iraklı hayvansever evinde beslediği aslanı çocuklarından ayrı tutmuyor

Görüntüler ortalığı karıştırmıştı! Deniz Kuvvetlerinden UFO itirafı