• $9,2154
 • €10,7548
 • 527.813
 • 1432.8
22 Eylül 2021 Çarşamba 09:28 | Son Güncelleme:

Balık burcu dolunay etkisi nedir, diğer burçlara etkileri nelerdir? 21 Eylül dolunay ritüeli nedir?

Balık burcu dolunay etkisi nedir, diğer burçlara etkileri nelerdir" 21 Eylül dolunay ritüeli nedir"

21 Eylül'de Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor. Dolunay 21 Eylül 2021 saat 02:54'te, 28 derecede Balık Burcunda meydana geldi. Dolunay ritüellerini atlamak istemeyenler "21 Eylül dolunay ritüeli nedir? Balık burcu dolunay etkisi nedir, diğer burçlara etkileri nelerdir?" sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte Dolunay zamanı yapılacak ritüeller...

21 Eylül dolunay ritüeli gündemde yoğun olarak araştırılmaya başlandı. 21 Eylül'de Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor. Dolunaydan en gergin etkiyi Balık, İkizler, Başak, Yay burçları alırken olumlu etkiyi alacak burçlar ise Boğa, Oğlak, Akrep ve Yengeç olarak sıralanıyor. Peki, 21 Eylül dolunay ritüeli nedir? Balık burcu dolunay etkisi nedir, diğer burçlara etkileri nelerdir?

21 EYLÜL DOLUNAY RİTÜELİ

Bu ritüeli 21 Eylül, 22 Eylül, 23 Eylül tarihlerinden birinde hava karardıktan güneş doğana kadar istediğiniz saatte yapabilirsiniz. Bütün burçlar bu ritüelleri yapabilir.

Adaçayı yakıp dumanını evinizde ve kendi etrafınızda gezdirin. Daha sonra eski enerjinin dışarı çıkmasına ve yeni enerjinin içeri girmesine izin vermek için pencereleri açın. 5dk yeterli olur. Bir beyaz mum yakın. Muma odaklanarak hayatınızdan neleri salmak neleri hayatınıza çekmek istediğinizi düşünün. Bir kağıda bırakmak istediğiniz tüm olumsuzlukları, hisleri, duyguları yazın. Sonra 3 defa tüm bu olumsuzlukları sevgiyle serbest bırakıyorum deyin. Yazdıklarınızın üzerine kırmızı kalemle çarpı koyun. Sonra yakın küllerini toprağa serpin. Bir bardak içme suyu alın. Olmasını istediğiniz dileklerinizi suya söyleyin, oldu oldu oldu diyerek bardağı balkona ya da cam kenarına koyun üzerine tül gibi birşey koyabilirsiniz.

2 saat sonrada suyu alıp niyet cümlelerinizi tekrar söyleyip yudum yudum için. İçerken dileklerinizin olduğunu düşünüp imgeleyerek için.

BALIK BURCU DOLUNAYININ BURÇLARA ETKİSİ NEDİR?

Astrolog Gülser Çelik Balık Burcunda gerçekleşen dolunayın etkilerini şu şekilde aktarıyor:

21 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek dolunay, "Hiçbir şey eskisi gibi kalmayacak" diyor. Macera, tutku ve adrenalin yüklü 21 Eylül Balık burcu dolunayında burcunuzu neler bekliyor? Gökyüzünde Balık burcu dolunayı sırasında Mars gezegeni de işin içinde yer alıyor. Bizlere, "Öyle mi yapsam, böyle mi yapsam" fırsatı vermeden bitmesi gereken her şeyi bitirecek. Dolunay, bitişleri ve kopuşları temsil eder. Üstelik 21 Eylül'deki Balık burcu dolunayında Mars gezegenine Plüto da destek verirken şu mesajı ekliyor, "Ya olsun ya da olmasın, hiçbir şey muallakta kalmasın." Aynı zamanda Jüpiter ve Merkür arasında üçgen bir açı var. Bu da yeni fikirler, projeler üretme zamanı demek. Plüto'nun Merkür'e açı yapması manipülasyonlara ve kafa karışıklığına sebebiyet verebilir. Uranüs'ün Venüs ile karşıt açı yapması ise çok hızlı başlayıp çok hızlı biten aşklara bu dönem hayatlarımızda rastlayabileceğimizi gösteriyor. Aynı şekilde maddi konularda da dikkati elden bırakmamalı.

KOÇ

21 Eylül Balık burcundaki dolunay Koç'ların iç dünyasında gerçekleşiyor. Bu dönem Koç burçları için "Ne yapıyorum? Hayat bana neler getiriyor?" sorularının cevabını alma dönemi. Kalabalık ortamlarda yalnız olan Koç burçlarının karşılarına güzel tanışma fırsatları çıkabilir. Akıllarına yeni fikirler gelebilir. Sadece iş yerinde bazı manipülasyonlara maruz kalabilirler. Hem bu konuda hem de para konusunda oldukça dikkatli olmalılar. Beklenmeyen para kayıpları yaşanabilir.

BOĞA

Boğa burçları 21 Eylül Balık dolunayında sosyal yaşantılarından birilerini artık hayatlarından tamamen çıkarma kararı alacak. Bu dönemde kariyerleri ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, güzel iş teklifleri alabilirler. Sadece mevut işlerindeki manipülasyona dikkat etmeliler. İlişkiler konusunda ise hem beklenmeyen kavuşmalar hem de ani kopuşlar yaşanabilir.

İKİZLER

21 Eylül Balık dolunayı İkizler burçlarının kariyer evinde gerçekleşiyor. Mevcut işleriyle ilgili bir sonraki adıma geçebilirler ya da yeni bir iş için mevcut işlerinden ayrılabilirler. Seyahatler, yurt dışı fırsatları, eğitimler ve işle ilgili haberler alabilirler. Bu konularda adım atmak için doğru zamanın içindeler. Yalnız olanlar İkizler burçları bu ortamda birileri ile karşılaşabilir. Ancak iş yerinde dikkatli olmalılar, manipülasyona açıklar.

YENGEÇ

Yengeç burçlarının 21 Eylül Balık burcu dolunayındaki gündemleri eğitim ve seyahat. Emek verdikleri bir eğitim sonlanabilir ya da almak istedikleri bir eğitimle ilgili karar aşamasına gelebilirler. Para konusunda güzel fırsatlarla karşılaşabilir, güzel haberler alabilirler. İlişkiler konusunda manipülasyona açık olacaklar. Aşk konusunda ise dikkatli olmalılar. Hızlı başlayıp hızlı bitecek ilişkilere çekilebilirler.

ASLAN

21 Eylül Balık burcundaki dolunayda Aslan'ların gündemi para. Bekledikleri bir yatırımın ya da bir kredinin sonucunu alabilirler. Bu dönemde bekar Aslan burçları arkadaşlıktan ilişkiye dönecek ya da arkadaşlıktan iş ortaklığına geçiş yapacakları fırsatlar ile karşılaşabilirler. İş ortamında manipülasyona maruz kalabilirler, dikkatli olmalılar.

BAŞAK

21 Eylül Balık burcu dolunayı Başak burçlarının ilişki evinde gerçekleşiyor. Hayatlarındaki ilişkinin bir noktaya varamayacağını düşünen Başak burçları bu dönemde ayrılıklar yaşayabilir ya da tam tersi devam etme kararı alabilirler. Ancak onlar için hiçbir şey muallakta kalmayacak. Yalnız olan Başak burçları için de yalnızlık dönemi bitebilir. İşle ilgili güzel teklifler alabilirler. Bu dönem bunu kullanmalı, fikirlerini hemen kağıda dökmeliler. Arkadaşlarından gelecek beklenmeyen tavırlar ise Başak burçlarını şaşırtacak.

TERAZİ

Terazi burçları 21 Eylül'deki Balık burcu dolunayında iş konusunda bazı kararlar verecek. Birazcık halsiz ya da yorgun hissedebilirler. Aşka ve eski ilişkilere dair haberler alacaklar. Para konusunda dikkatli olmalılar, ani kayıplar yaşayabilirler.

AKREP

21 Eylül'deki dolunayda Akrep burçlarının teması ilişkiler olacak. Zorlayıcı bir dönem olabilir. Uranüs Venüs karşıtlığı ilişkilere dikkat çekiyor. Ani bitişler, ani yükselişler ve ani kopuşlar yaşayabilirler. Yalnız olan Akrep burçları ise bu dönem çok beklemedikleri kişilere karşı çekim hissedebilir. Ancak sağlam tavırlarını korumalı, biraz gözlemlemeliler. Gayrimenkul yatırım planları olan Akrep burçları bu dönem güzel haberler alabilirler. Aynı zamanda ailesi ile ilgili sorun yaşayan Akrep burçları bu dönemde daha çözüm üretici bir tavra bürünebilir.

YAY

Yay burçları 21 Eylül Balık dolunayında haneyi ilgilendiren kararlar verecek. Ev veya eşya değiştirmek ya da aile ile ilgili alınması gereken kararlar vermek gibi konularda daha cesaretli olacaklar. Bu dönemde sağlıklarına dikkat etmeliler. Yalnız olan Yay burçları için yakın çevreleri, arkadaş ortamları ve kalabalıklar güzel fırsatlar vadediyor.

OĞLAK

Oğlak burçları 21 Eylül Balık dolunayında arkadaş çevreleri ile ilgili kararlar verecek. Bazı arkadaşları ile yola devam edip, bazılarını hayatlarından çıkaracaklar. İş konusunda ise verdikleri emeklerin karşılığını alacaklar. İş ve para konusunda çok güzel fikirler akıllarına gelebilir, fikirlerini not almayı unutmamalılar. Sadece aşk konusunda bazı krizler yaşayabilirler. Dikkatli olmalılar.

KOVA

Kova burçları 21 Eylül'de gerçekleşecek Balık dolunayında para konusunda kararlar alacak. İş görüşmelerinin yapılacağı, maddiyatla ilgili karar verecekleri bir dönem onları bekliyor. Dürtüsel davranmamalılar. Manipülasyonlara çok dikkat etmeliler. Bu dönem iş yerlerinde beklenmedik olaylar yaşayabilirler.

BALIK

Balık'lar 21 Eylül'de kendi burçlarında gerçekleşecek dolunayda hayatlarının geneli ile ilgili bir değişim isteği duyacak. Fiziksel görünümle başlayan bu değişim isteği daha derine inecek. Miras ve kredi konusunda bekleyiş içinde olanlar bu dönemde işlerini sonuçlandırabilir ya da haber alabilirler. Ancak arkadaş çevrelerinde beklenmedikler kopuşlar söz konusu.

 • 21 eylül dolunay
 • dolunay ritüeli
 • dolunayda ne yapılır
 • balık burcu dolunayı
 • dolunayın burçlara etkileri neler
 • 21 eylül dolunay saat kaçta
 • 21 eylül dolunay ritüelleri
<p>Türkiye Cumhuriyeti hükümetini illegal bir örgüt, bürokratlarını da mafya gibi göstermeye devam

Kemal Kılıçdaroğlu skandal açıklamalarını sürdürdü! “Evet, onları tehdit ediyorum!”

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor