• $7,5251
  • €9,0008
  • 410.826
  • 1540.89
21 Temmuz 2014 Pazartesi 17:19 | Son Güncelleme:

20. Yaşını dolduran Alem FM logosunu yeniledi

20. Yaşını dolduran Alem FM logosunu yeniledi

Türkiye’nin en köklü ve en çok dinlenen radyo istasyonları arasında yer alan Alem FM logosunu yeniledi.

Yeni Alem FM logosunda geçmişten gelen marka değerleri korunarak zamanın ruhuna uygun görsel kodlar kullanıldı. Markanın sıcaklığı, Türkiye’yi kapsayan yapısı, konuşan ve konuşulan kişiliği yeni marka kimliğine de özenle taşındı. 

Türkiye’nin ilk özel radyo istasyonlarından biri olarak Alem FM 20. yılında Marmara Bölgesi’nde 89.2, Türkiye genelinde çoğunluğu 89.3 frekansından olmak üzere 50 ana merkezde yayında. 

Merkez stüdyo koşullarını dünyanın her yerinde oluşturabilen Alem FM’de Ceyhun Yılmaz,  Ayça Şen, ve Cevdet Canel, yayınlarını evlerinden gerçekleştiriyor.

Türk pop müziğinde öncü bir rol üstlenen ve geniş bir kitleye hitap eden Alem FM her zaman dinamik, eğlenceli ve samimi bir yayın politikası izliyor. Müzikten sohbete, spordan sağlığa, magazinden dünyaya dair her şey Alem FM’de konuşuluyor.   

ALEM FM ve frekansı zaten hayatımızın içindeydi. Yeni tasarımıyla daha çok içinde olacak, konuşacak, konuşulacak. Markanın hayatımızdaki yeri ve sıcak tonu yeni logosundaki kapsayıcı yapısıyla buluşuyor.  

<p>Ermenistan üzerindeki küresel güç mücadelesinin uzun süreceğini söyleyen Altınbaş Üniversitesi Öğ

Ermenistan'da neler oldu?

Ünlülerin başına gelen korkunç saldırı olayları

Bu yiyecekleri tüketirken dikkat! Bağımlılık yapıyor

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı