• $7,3899
  • €8,9536
  • 437.129
  • 1498.26
08 Ocak 2021 Cuma 15:46 | Son Güncelleme:

20 metre çukur oluştu, su ve elektrik kesildi: İtalya'daki bir hastanenin otoparkı çökerek her şeyi yuttu

20 metre çukur oluştu, su ve elektrik kesildi: İtalya'daki bir hastanenin otoparkı çökerek her şeyi yuttu
Aksam.com.tr

İtalya'daki bir pandemi hastanesinin otoparkında 15-20 metrelik dev bir çukur oluştu. Bölge halkının “korkunç bir patlama sesi duyduk” diye anlattığı olay sonucunda can kaybı yaşanmadı. Su ve elektrik hatlarında oluşan hasar nedeniyle sağlık hizmetlerinde aksama yaşanıyor.

İtalya’nın Napoli kentindeki bir hastanenin otoparkında 15-20 metrelik dev bir çukur oluştu. Bölge halkı güne korkunç bir gürültüyle uyanırken, otoparkta bulunan araçlar çukur tarafından yutuldu.

Aksam.com.tr’nin Agenzia Giornalistica Italia’dan aktardığı habere göre, Napoli’deki Deniz Hastanesi’nin otoparkında meydana gelen çökme sonucunda herhangi bir can kaybı yaşanmadı. İtfaiye, sağlık ve güvenlik güçlerinin intikal ettiği bölgede hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Çökmenin meydana geldiği yerin hemen yanında, koronavirüs hastaları için özel olarak inşa edilen modüler hastane bulunuyordu. Su ve elektrik hatlarında oluşan hasar nedeniyle hastanedeki sağlık hizmetlerinde aksamalar yaşanıyor. Hastanenin elektrik ihtiyacı jeneratörlerden karşılanıyor.

Son günlerde bölgenin olağanüstü bir yağış aldığını belirten uzmanlar, çökmeye yağmur sularının sebebiyet vermiş olabileceğini düşünüyor.

Öte yandan, 2000 metrekarelik bir alanda yaşayan insanların “korkunç bir patlama sesi duyduklarından emin olduklarını” söylemeleri üzerine, yaşanan olaya bir bombanın sebep olup olmadığı da araştırılıyor.


Haberin Özeti

İtalya'da pandemi hastalarına hizmet veren Ospedale del Mare'nin (Deniz Hastanesi) otoparkında 15-20 metrelik dev bir çukur oluştu.

DETAY
• Bölge halkı, yaşanan olayı “Korkunç bir patlama sesi duyduk.” diye anlattı.
• Olay sonucunda can kaybı yaşanmadı.
• Su ve elektrik hatlarında oluşan hasar nedeniyle sağlık hizmetlerinde aksama yaşanıyor.
<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP'nin 'Militan' provokasyonu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da etkili olan yağışlı hava, trafikte yoğunluğa neden oldu

Ankara'da80 yaş ve üzerindeki vatandaşlara aşı uygulanmaya başlandı