• $8,0334
  • €9,6311
  • 451.248
  • 1412.82
23 Mart 2021 Salı 07:00 | Son Güncelleme:

19 yıl sonra kanlı intikam

19 yıl sonra kanlı intikam
- SONER KAN

Sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan Nuhman Yücel'in katilleri, 19 yıl önce öldürdüğü adamın oğlu ve onun kuzenleri çıktı.

Adana Seyhan'da 8 Mart'ta sokak ortasında silahlı 4 kişi tarafından kurşun yağmuruna tutulan Nuhman Yücel hayatını kaybetti. Yücel'in, 2002 yılında Necat Değer'i öldürdüğü ve cezaevinden birkaç ay önce tahliye olduğu ortaya çıktı. Polis, bu bilgi üzerine maktulün hasımlarını mercek altına aldı.

SUÇU FİRARİ ZANLIYA YIKTILAR

Şüphe üzerine gözaltına alınan Değer'in oğlu Yılmaz Balık (29), saldırıyı kuzenleri Veysi Balık (29), Abdulkadir Balık (34) ve arkadaşı Arda Güneşer ile birlikte düzenlediklerini itiraf etti. Yakalanan Balık kardeşler, cinayeti Güneşer'in işlediğini iddia etti. Güneşer'in ise kaçıp izini kaybettirdiği saptandı. Adliyeye sevk edilen 3 cinayet zanlısı, mahkemece tutuklandı.

DAYISININ OĞULLARI YARDIM ETTİ

Necat Değer'in yıllar önce eşinden boşandığı, Yılmaz Balık'ın da annesinin soyadını taşıdığı belirlendi. Cinayete yardım eden Veysi ve Abdulkadir Balık kardeşlerin ise Yılmaz'ın dayısını oğulları olduğu öğrenildi.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2021)

Yapışık beşiz kediler operasyonla birbirinden ayrıldı

Ukrayna-Rusya sınırında hareketlilik devam ediyor