• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 21:19 | Son Güncelleme:

17 Ekim Dünya Astsubaylar günü sözleri ve mesajları! Dünya Astsubaylar Günü nedir?

17 Ekim Dünya Astsubaylar günü sözleri ve mesajları! Dünya Astsubaylar Günü nedir"

17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü bugün kutlanıyor. İlk kez 2012 yılında kutlanmaya başlanan bu özel günde sevdiklerine mesaj atmak isteyenler bulunuyor. Büyükelçi ve Askeri ataşeler ve siyasi liderlerin katılımlarıyla Dünya Astsubaylar Günü gerçekleştiriliyor. 17 Ekim Dünya Astsubaylar günü sözleri ve mesajları sizlerle...

17 Ekim Dünya Astsubaylar günü sözleri ve mesajları vatandaşların aradığı konu başlıkları arasında yer aldı. İlk defa 17 Ekim 2012 yılından kutlanan 17 Ekim Dünya Astsubaylar günü her yıl geleneksel bir hal aldı. Gece gündüz demeden çalışan, toplum tarafından değerli olduklarını hatırlatmak amacıyla hayata geçirilmiştir. 17 Ekim Dünya Astsubaylar günü sözleri ve mesajları haberimizde.

17 EKİM DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ SÖZLERİ VE MESAJLARI

17 Ekim Astsubaylar Gününüzü kutlarız.

Ülkemizin Her Köşesinde Gece Gündüz Demeden Görev Yapan Astsubaylarımızın 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü Kutlu Olsun..

Dünya ASTSUBAYLAR GÜNÜ’nü kutluyoruz. Emeklisi ve görevde olanları dahil Silah Arkadaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz...

Ordumuzun belkemiği astsubaylarımızın Dünya Astsubaylar Gününü kutluyor,şehitlerimizi rahmet,gazilerimizi şükranla anıyorum.

Dünya Astsubaylar Günü Kutlu Olsun.

Dünya Astsubaylar günlerini kutlar sağlıklı, huzurlu ve barışın üstün geldiği bir yaşam dileklerimizle.

Tüm Astsubaylarımızın Astsubaylar günü kutlu olsun.

Astsubayların bu özel günü dolayısı ile, Türkiye sınırları içinde ve dışında görev yapan özellikle bölücü terör örgütleri ile mücadele eden meslektaşlarıma başarılar, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anarak gazilerimize uzun ömürler dilerim.

Şehitlerimiz gazilerimiz toplumda kanaat önderi konumunda olan üyelerimiz ve Türkiye nin değerlerini yükselten her bir meslektaşımızla birlikte Türkiye’ yiz. Dünya Astsubaylar Günü Kutlu Olsun.

Ülkemizdeki ve dünyadaki meslektaşlarımızla ve bize gönül veren siz saygıdeğer konuklarımız ile katkı ve katılımlarıyla bizlere destek olan tüm özel ve tüzel kurum ve kuruluşların yöneticilerine bu özel günümüzde teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ NEDİR?

Birçok kurum ve kuruluşun kutlanacak günler listesinde bulunan Dünya Astsubaylar Günü, yabancı ülke Büyükelçi ve Askeri ataşelerinin, siyasi liderlerin, hükümet temsilcilerinin ve astsubayların katılımı ile her yıl geleneksel halde kutlanan bir gün olmuştur.

17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü; Dünyada ve Türkiye'de çalışan ve emekli olan astsubayların yılda bir gün de olsa kendilerini özel hissetmelerini ve tüm gayretlerini sarf ettikleri, adeta hayatlarını adadıkları mesleklerinin toplum tarafından önemsendiğini görmelerini, meslektaşlarını mesleklerine bağlılığını, kendilerine olan güvenlerin artırılmasını ve yalnız olmadıklarını hatırlatmayı amaçlamaktadır.

<p>Aleyna Tilki’nin 2015’te henüz 15 yaşındayken Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde arka

Aleyna Tilki'nin sokak müzisyenliği yaptığı anlar sosyal medyayı salladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aynı kökte büyüyen çam ile köknar ağaçları görenleri hayrete düşürüyor

İçişleri Bakanı Soylu, İstanbul'da görev yapan kaymakamlarla görüştü