• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 12:56 | Son Güncelleme:

Kayıp İranlı Marjan hakkında Müge Anlı canlı yayınında flaş iddialar!

Kayıp İranlı Marjan hakkında Müge Anlı canlı yayınında flaş iddialar!

4 gündür kendisinden haber alınamayan İranlı Marjan hakkında Müge Anlı canlı yayınında herkesi şaşkına uğratacak iddialar ortaya atıldı. Marjan'ın, sevgilisine "10 dakika içinde geliyorum." dedikten sonra ortadan kaybolduğu belirtildi. Canlı yayına katılan müdürü ise genç kadının zorla arabaya bindirildiği anların güvenlik kamerasına yansıdığını iddia etti.

ATV ekranlarının merakla takip edilen programı Müge Anlı'da yine ilginç bir olay meydana geldi. İranlı Maryam Ahadi, İstanbul'da 4 gün önce kaybolan 30 yaşındaki kızı İran uyruklu Marjan'ın bulunması için canlı yayına katıldı.

Genç kadının kaçırılmış olma ihtimali üzerinde yoğunlaşılırken, canlı yayına katılan müdürü ise flaş ifadelere imza attı.

İstanbul'da İran uyruklu 30 yaşındaki Marjan, 4 gün önce aniden ortadan kayboldu. Sevgilisine "10 dakika içinde yanına geliyorum." diye mesaj attığı öğrenilen genç kadından haber alınamıyor.

Kızını bulmak için Müge Anlı'ya başvuran Maryam Ahadi ise "Kızım, bize bir şey söylemeden hiçbir yere gitmez. Kaçırılmış olduğunu düşünüyorum. 3-4 gün önce bir kişi rahatsız ediyordu" ifadelerini kullandı.

ZORLA ARABAYA BİNDİRİLDİ İDDİASI

Öte yandan İranlı Marjan'ın canlı yayına katılan müdürü, "Güvenlik kamerası görüntülerine baktık. Marjan olduğunu düşündüğümüz genç kadın, iş yerinden çıkıyor. Daha sonra yanına bir araç yanaşıyor. Biri kadın 3 kişi Marjan'ı zorla arabaya bindiriyor. Temizlikçi kadın durumu fark ediyor ve engel olmak istiyor. Ama Marjan'ı alıp uzaklaşıyorlar." şeklinde konuştu.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek