• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
24 Nisan 2024 Çarşamba 15:32 | Son Güncelleme:

Yalı Çapkını 67. Bölüm Fragman | Seyran'a ne oldu? Yalı Çapkını 67. Bölümden olay fragman!

Yalı Çapkını 67. Bölüm Fragman | Seyran'a ne oldu" Yalı Çapkını 67. Bölümden olay fragman!

Yalı Çapkını 67. bölümden ilk fragman yayınlandı. Dizinin önceki bölümünde Seyran'ın Akınlar tarafından kaçırılması ve akabinde olan olaylar damga vurdu. Yalı Çapkını 67. Bölüm Fragmanında ise Seyran'ın başına gelenler herkesi derinden yaralar. Hastaneye kaldırılan Seyran'a yapılanlar yalıda büyük yankı uyandırır. Peki Seyran'a ne oldu? İşte Yalı Çapkını 67. Bölüm 1.Fragmanı

Yalı Çapkını 67. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını'nın ekrana gelen son bölümünde Akın'ın silahını ateşlemesiyle kimin vurulduğu merak konusu oldu. Yalı Çapkını 67. Bölüm Fragmanında ise Seyranı bulan Ferit apar topar hastaneye yetiştirir. Seyran için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. İşte Yalı Çapkını 67. Bölüm Fragman

YALI ÇAPKINI 67. BÖLÜM FRAGMAN

YALI ÇAPKINI'NDA KİM VURULDU?

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Yalı Çapkını dizisinin 66. bölümünde; Seyran'ın kaçırılmasıyla herkesin perişan olması dikkat çekti.

SEYRAN KAÇIRILDI

Yalı Çapkını son bölümde; Ferit ve Abidin silah sesiyle şoke olurken; Akın ile adamları Seyran'ı kaçırdı. Ferit, yalıdan çıkıp "Seyran" diye koşarken; yalıdakiler de Seyran'ın kaçırıldığını öğrendi.

Hatice ve Halis de olanları öğrenirken; Suna da babasına Seyran'ın kaçırıldığını haber verdi.

O sırada Ece'nin korktuğunu gören Seyran da Akın'a sert çıkıp, Ece'yi bırakmaları gerektiğini ifade etti.

ASUMAN'DAN TEPKİ

Yalıya döndüğü gibi Abidin'e adamları toplamasını söyleyen Ferit, içeri girdiğinde gün içinde farklı bir şey olup olmadığını sordu.

Latif Bey, spor hocası Doruk'tan bahsedince Asuman'ın araya girip onu koruması Ferit'i kızdırdı. Asuman'ı odasına yollayan Ferit, o eve dönene kadar dışarı çıkmayacağını belirtti. Çok kızan Asuman ise "Bu yaptığını asla unutmayacağım" dedi.

"SANA NE OLACAĞINA ANNEM KARAR VERECEK SEYRAN"

Serter'in evine giden Ferit, adamlarıyla onu aldırdı. Ardından da Hatice'nin kendisiyle konuşmak istemesiyle yalıya doğru yola çıktı.

Aynı anlarda kendisi ve Ece için endişelenen Seyran, Akın'ın "Sessiz olursan Ece sağ salim bir odada oturur. Ama zorluk çıkarırsan sen ne yaşarsan o da aynısını yaşar" sözlerine "Ne yapacaksanız bana yapacaksınız" diye yanıt verdi. Akın da ona "Sana ne olacağına ben değil, annem karar verecek" dedi.

MEZİDE, SEYRAN'LA KARŞI KARŞIYA

Yalıya gittiği gibi Kazım ile yüzleşen Ferit, "Akın kaçırdı Seyran'ı senin yüzünden..." diye bağırdı.

O sırada Akın'ın annesi Mezide ile tanışan Seyran, onun "Anlatacaklarım uzun otur. Olur da sağ kalırsan kim yüzünden başına bunlar geldi bilirsin" sözleriyle şoke oldu.

"Beni öldürecek olsanız çoktan yapardınız" diyen Seyran'a yanıt veren Mezide, "Sen hiç Allah'a yalvardın mı canını alsın diye? Senin etlerin hiç elbisene yapıştı mı? Bu örtünün altından ondan beteri var. Sen de yaşayacaksın, anlayacaksın" dedi.

BÜYÜK SIR ORTAYA ÇIKTI

Ardından Mezide, "Ben Akın'ı geç doğurdum yoksa halan benim dengim" diyerek Hatice ile yaşananları "Derimin eridiği, etimin koktuğu dün gibi aklımda" diye anlattı.

O anlarda Hatice de yıllar önce Mezide'yi Halis ile evlenmemesi için sönmemiş kireç kuyusuna gömdürdüğünü anlattı.

FERİT'TEN DEDESİNE TEPKİ

Olanları duyunca sinirlenen Ferit, Hatice'ye "Sen daha neler anlatmadın?" diye bağırırken Halis Ağa, "Saygısızlık etme" diye müdahale etti.

Bunun üzerine Ferit de "Dede senin elinden hiçbir şey gelmiyor. Ben seni gözümde boşuna büyütmüşüm. Seyran ellerinde... Kullansana ismini, bul bana karımı" diye bağırırken Kazım onu alıp dışarı çıktı. İkili ardından Serter ve Doruk'u tuttukları yere doğru yola çıktı.

Sınırı olmadığını gösteren Kazım, Serter ve Doruk'a işkence etmeye başlarken; Ferit, Abidin'e ne olursa olsun Seyran'ı bulacağını söyledi.

Ertesi sabah kardeşinin yokluğuyla kahrolan Suna, onunla ilgili düşünceleri için pişma olurken; Şehmuz ve İfakat'ı gördüğünü hatırladı. Ardından da onları gördüğünü Kaya'ya anlattı.

Bir hışımla odadan çıkan Kaya, Carlos'a Şehmuz ve İfakat'ı sorarken; Esme de kızından bir haber olup olmadığını gözyaşlarıyla Ferit'e sordu.

"SEYRAN OLMAZSA BEN KAYBEDERİM"

Dedesinin emrine rağmen Seyran için kayıp ihbarında bulunan ve basın mensuplarına haber veren Ferit, onunla görüşmeye gitti. Halis Korhan, ona sözünü dinlemediği için kızarken Ferit de "Senin karın içeride bak, yatıyor. O kaçırılsa bu kadar boş verir miydin?" diye sordu. Torununa tokat atan Halis Ağa, "Bunca yıl yaşadıklarımız ortaya dökülmedi. Bu sayede güçlü kaldık. Eğer öyle olmazsa kaybedersin" dedi.

Ferit Korhan da "Seyran olmazsa ben kaybederim, aklımı kaybederim. Eğer ben kaybedersem kimse kazanamaz" deyip gitti.

İFAKAT'I YALIDAN ATAN GÜLGÜN'ÜN İHANETİ AÇIĞA ÇIKTI

O sırada İfakat ve Şehmuz'dan şüphelenen Kaya, İfakat'ın kapısına dayandı. İfakat kapıyı açmayınca da kırıp içeri girdi. Herkes bu anlara şahit olurken Halis Ağa geldi.

Halis Korhan, Şehmuz'u da İfakat'ı da evden kovarken; Gülgün kolundan tutup İfakat'ı dışarı attı. Giderken "Hepiniz pişman olacaksınız" diyen İfakat'ın üzerine kapıyı kapatan Gülgün, "Bu kadın bir daha bu eve girmeyecek" dedi.

Eve girerken de Mezide ile buluştuğu hatırlayan Gülgün, yeni hapisten çıkan Orhan'ı kurtarmak istediği için "Ne istersen yaparım" dediğini, ardından da koç başını Halis Ağa'nın yatağına koyduğu anı hatırladı.

FERİT RAHATSIZLANDI

Kazım ile Abidin, Serter'in Akın'la şehir dışında bir yerde buluştuğunu öğrendiğini Ferit'e haber verirken; Esme de Ferit'in odasına gitti. İkili dertleşirken Ferit'e, Seyran'ın çığlıklar içindeki ses kaydı geldi.

Herkes sesleri duyup onların yanına giderken; Kaya, Ferit'i "Seyran yaşıyor" diyerek kendine getirdi. Ferit fenalaşırken, Kazım da Halis Ağa'ya isyan etti.

HALİS KORHAN'DAN BÜYÜK DESTEK

Halis Korhan da eski gücü kalmadığını söyleyip "Elbet yerleri bulunacak, sevabı günahı unutacaksınız, o zaman acımayacaksınız. Ailemize bunu yaşatanlarla aynı havayı solumayacaksınız. Bu uğurda servetim fedadır, öncesini sonrasını kimse düşünmesin" dedi.

Saatler sonra Ferit, dinlenirken Abidin ve adamları, Seyran'ın tutulduğu evi buldu. Seyran'ı kurtarmak için harekete geçerken Ferit de gitmek istedi. Ancak torununun fenalaşma ihtimalinden korkan Halis Ağa, onun gitmesine izin vermeyip çamaşır odasına kilitledi.

Tek başına çılgına dönen Ferit, Şefika'ya yalvardı. Onun gözyaşlarına dayanamayan Şefika ise onu tutulduğu odadan çıkardı.

ORHAN, ECE'Yİ BULDU

Aynı anlarda Abidin ve adamları da operasyon düzenledi. Evi arayan Orhan, gizli odayı fark edip Ece'yi buldu.

Ferit'in kaçtığını öğrenen Abidin, Akın ve annesinin Seyran'ı alıp kaçtığını anlatıp yeni bir adres yolladı. Ferit o yola girerken; Akın ve Mezide onun arabasına boş bir şekilde rastladı.

FERİT, SEYRAN'I BULDU

Akın'ın iki adamını da vuran Ferit, "Ne yaptınız karıma?" diye bağırınca Mezide de ona Seyran'ı göstereceğini söyledi.

Bagajı açan Mezide, "Gördün de eline ne geçti? Zaten karını parça parça yollayacaktım" dedi. O sırada Akın da Seyran'ı rehin aldı.

Ferit, Akın'a "Seyran'ı bırak beni al" derken; Seyran da Akın'ın daha önceki sözlerini hatırlattı.

"Eğer içinde biraz insanlık kaldıysa bitir bu işi" diyen Seyran, bayılırken Ferit korkuyla ona koştu.

AKIN KİMİ VURDU?

Gözyaşlarına boğulan Akın, ne yapacağını bilemezken annesine rağmen silahını indirdi.

O sırada Ferit, Seyran'a "Beni bırakma" diye yalvarıp onun üzerine kapanırken; Akın silahına bir kez daha davranıp ateşledi.

  • yalı çapkını fragman
  • dizi
  • yeni bölüm
  • tanıtım
TCG Anadolu donanmanın gücüne güç kattı... Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki konumuna dikkat çektiler!
TCG Anadolu donanmanın gücüne güç kattı... Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki konumuna dikkat çektiler!

TCG Anadolu donanmanın gücüne güç kattı... Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki konumuna dikkat çektiler!

Bakan Tunç'tan skandal 'reddi hakim' talebine tepki... 'Eski Türkiye kafası'
Bakan Tunç'tan skandal 'reddi hakim' talebine tepki... 'Eski Türkiye kafası'

Bakan Tunç'tan skandal 'reddi hakim' talebine tepki... 'Eski Türkiye kafası'

Barış görüşmelerinde Türkiye faktörü... 'İstanbul'daki anlaşma temelimiz'
Barış görüşmelerinde Türkiye faktörü... 'İstanbul'daki anlaşma temelimiz'

Barış görüşmelerinde Türkiye faktörü... 'İstanbul'daki anlaşma temelimiz'