• $32,8248
  • €35,2439
  • 2450.67
  • 10771.4
21 Mayıs 2024 Salı 09:47 | Son Güncelleme:

Kızıl Goncalar fragmanı | Meryem tutuklandı! Kızıl Goncalar yeni sezon (20. bölüm) fragmanı çıktı mı?

Kızıl Goncalar fragmanı | Meryem tutuklandı! Kızıl Goncalar yeni sezon (20. bölüm) fragmanı çıktı mı"

Now Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Kızıl Goncalar dün akşam sezon finali ile ekrana geldi. Özcan Deniz, Özgü Namal ve Mert Yazıcıoğlu'nun başrolünde yer aldığı dizinin 19. bölümünde Cüneyd'in babası Vahit'in dönüşü herkesi şaşırttı, posta oturmak üzere olan Cüneyd de bu karşılaşmayla sarsıldı. Öte yandan Meryem ise Mira'nın kendi kızı olduğunu anladı. Tam o esnada cinayetten tutuklandı. Yaşanan gelişmelerin ardından dizinin yeni sezona nasıl başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Kızıl Goncalar yeni sezonda neler olacak? Kızıl Goncalar 20. bölüm fragmanı çıktı mı?

Seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çeken dizi reyting rekorları ile dolu bir sezon geçirdi. 19. bölümü ile sezon finali yapan Kızıl Goncalar'da neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyor. Peki, Kızıl Goncalar yeni sezonda neler olacak? Kızıl Goncalar 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KIZIL GONCALAR 20. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Dizinin son sahnesinde Mira, yaptığı DNA testi sonucunu öğrendi. Beste, Meryem'den de örnek alarak kendi testini değiştirdi. Sonuçlarda yüzde 99 Beste'nin annesi olduğunu öğrenen Mira sevindi. Meryem ise kendisinden de örnek aldığını hatırladı ve Mira'nın kendi kızı olduğunu anladı. Mira'ya tam "senin annen benim" diyecekti ki Meryem o esnada cinayet şüphesinden tutuklandı. "Mürşit hazretleri..." dedi.

Kızıl Goncalar 20. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni sezon fragmanının yaz sonu, sezon başlamadan hemen önce yayınlanması bekleniyor. Dizinin geçmiş bölümlerini ve fragmanlarını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Kızıl Goncalar bölüm ve fragmanlar için tıklayın.


KIZIL GONCALAR SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Cüneyd'in babası Vahit'in dönüşü herkesi şaşırtmış, posta oturmak üzere olan Cüneyd de bu karşılaşmayla sarsılmıştır. Öte yandan duyduklarını Levent ve Beste'ye belli etmeyen Mira, Naim'in söylediklerinden emin olmak için kesin kanıtı bulmaya kalkışır. Levent ise yıllar sonra oğlunun karşısına perişan bir halde çıkıp, her şeyden vazgeçmiş bir derviş gibi görünen Vahit'ten şüphelenmiştir. Ululara katılmak üzere dergahtan ayrılmaya hazırlanan Sadi ise Vahit'in Cüneyd'in en zor anlarında bile yanında durup oğluna destek olmasıyla abisinin yanında durur.

Meryem, Birgül ve Zeynep'in kızları okutma çabası Cüneyd'in posta oturmasıyla gerçeğe yaklaşsa da Cüneyd'in bu niyeti sadece Faniler arasında değil, diğer tarikatlar arasında da infiale sebep olur. Naim ise her şeyini kaybetmiş ve sürülmüşken Nadire'den onu yeniden hayata bağlayacak bir haber alır.

Kızıl Goncalar 19. bölüm izle full HD! Now Tv Kızıl Goncalar izle kesintisiz, tek parça!

Yine de işler hiç de beklediği gibi sonuçlanmayacaktır. Meryem ve Zeynep amaçlarına ulaşacağı anda Mira da nihai gerçeğe yaklaşır. Ancak Levent'e rağmen harekete geçen Beste'nin son hamlesi Mira'yı atlatsa da Meryem hayatının en büyük sırrına çok yakındır. Ancak ortaya çıkacak tek sır bu olmayacaktır.

Cüneyd de annesi, kendisi ve babasıyla ilgili gerçeği nihayet öğrense de artık her şey için çok geçtir...

Özcan Deniz ve Özgü Namal'a Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı oyuncuların eşlik ettiği Kızıl Goncalar seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturduğu, senaryosunu Necati Şahin'in kaleme aldığı Kızıl Goncalar, 2. sezonda yeniden Now Tv'de olacak.

KIZIL GONCALAR KONUSU VE OYUNCULARI

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Oyuncular: Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz

TÜR: Drama

YAPIM ŞİRKETİ: Gold Film

YAPIMCI: Faruk Turgut

GENEL KOORDİNATÖR: Ahsen Tüzün Baltepe

YÖNETMEN: Ömür Atay

SENARYO: Şükrü Necati Şahin

  • Kızıl goncalar fragman
  • Kızıl goncalar 2 sezon fragmanı
  • Kızıl goncalar 20 bölüm fragman
Şehidin vasiyeti yürekleri dağladı! Şehit olursam bir Afrika ülkesine su kuyusu açtırın
Şehidin vasiyeti yürekleri dağladı! Şehit olursam bir Afrika ülkesine su kuyusu açtırın

Şehidin vasiyeti yürekleri dağladı! Şehit olursam bir Afrika ülkesine su kuyusu açtırın

Putin'den 'nükleer' tehdit! Üçlüyü daha da geliştireceğiz
Putin'den 'nükleer' tehdit! Üçlüyü daha da geliştireceğiz

Putin'den 'nükleer' tehdit! Üçlüyü daha da geliştireceğiz

Kaçak kazı felaket getirdi! Girdikleri çukurda zehirlenerek can verdiler
Kaçak kazı felaket getirdi! Girdikleri çukurda zehirlenerek can verdiler

Kaçak kazı felaket getirdi! Girdikleri çukurda zehirlenerek can verdiler