• $32,4842
  • €34,7326
  • 2481
  • 9530.47
5 Nisan 2024 Cuma 09:37 | Son Güncelleme:

İnci Taneleri yeni bölüm yok mu? İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman?

İnci Taneleri yeni bölüm yok mu" İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman"

Her perşembe akşamına damgasını vuran İnci Taneleri'nin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmedi. Dizinin tekrar bölümünün yayınlanmasının ardından aramalar hız kazandı. Diziye Azem'in kızının izine ulaşması ve Cihan'ın Reyyaz'ı Sırat'ın elinden son anda kurtarması damga vurmuştu. Bu olaydan sonra neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyordu. Peki, İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yeni bölüm neden yok?

Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri'nin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmedi. Kanal D yayın akışında dizinin tekrar bölümü yer aldı. Dizinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler "İnci Taneleri yeni bölüm yok mu? İnci Taneleri yeni bölüm neden yok?" sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte detaylar...

İNCİ TANELERİ YENİ BÖLÜM YOK MU?

İnci Taneleri yeni bölüm çekimleri bu haftaya yetişmedi. Önümüzdeki hafta da bayram arası verilecek. Bu nedenle dizi 2 hafta yayınlanmayacak.

İnci Taneleri'nin yeni bölümü 18 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olcak.

10 HAFTADIR ZİRVEDE

İnci Taneleri'nin onuncu bölümü yine izleyicinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Duygusal sahneleri ile dikkat çeken bölüm üç kategoride de yüksek izlenme rakamlarına ulaşarak reytinglerin zirvesine oturdu. Çarpıcı diyalogları ve dram sahneleri ile ekrana gelen bölüm reytinglerin yanı sıra; sosyal medyada da TT listelerinde yer aldı.

DİZİDE GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?

Azem, Dilber'e silahı nerden bulduğunu sordu. Dilber de Zahir'den kurtulmak için başka çaresi olmadığını söyledi ve Azem'den silahı geri istedi. Azem, Dilber'e "Senin çare dediğin bir adamı öldürmek, bir kadını ömür boyu hapse tıkmak ve bir çocuğu şu dünyanın ortasında yapayalnız bırakmak." diyerek aradığı çözüm yolunun yanlış olduğunu söyledi. Azem'in bu sözlerine karşılık Dilber'in "Herkes ne yapmayacağımı söylüyor, sen de. Ama ne yapacağımı kimse söylemiyor." sözleri izleyicilerin yüreğine dokundu.

PİRAYE DUYDUKLARINA İNANAMADI!

Niyazi, gizlice çektiği Dilber'in görüntüleriyle gelerek Sibel'e Azem'in hayatında olan kadının pavyonda çalıştığını söyledi. Sibel'den Dilber'in pavyonda çalıştığını öğrenen Piraye duyduklarına inanamadı. Piraye şaşkınlığını, 'İnce ruhlu şairimiz bir pavyon kadınıyla beraber demek' sözleriyle ifade etti.

SIRAT OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Sırat, patronunun sevgilisiyle olan görüntülerin Azem'in eline nasıl ulaştığının peşine düştü. Berzan'ın videoyu Azem'e verdiğini bilmeyen Sırat, içlerinde bir hain olduğunu ve bu kişiyi bulması için Berzan'ı görevlendirdi. Berzan, videonun yayınlanması için Cihan'a mesaj attı. Ancak Cihan videodaki kadının başına bir şey gelsin istemedi. Cihan ve Necmi Berzan ile buluştu. Berzan, Sırat'ın büyük bir yangın planı olduğunu ve yanacaklar arasında herkesin olduğunu söyledi. Berzan Cihan'a "Senin peder bana reddedemeyeceğim bir teklif yaptı. Godfather'ın meşhur repliğidir. "Ona reddedemeyeceğim bir teklif yaptım." repliğini söyleyerek meşhur Godftaher filmine selam çaktı.

"YILDÖNÜMÜMÜZ KUTLU OLSUN AŞKIM"

Eşi Hande ile yaşadığı güzel günleri unutamayan Azem, tek başına bütün gece sokaklarda dolaştıktan sonra bir kafede oturdu ve küçük bir pasta ile evlilik yıl dönümlerini kutladı. Funda Arar'ın "Boşver" şarkısı eşliğinde gelen bu sahne sosyal medyada çok konuşuldu.

AZEM KIZININ İZİNİ BULDU

Azem, yetiştirme yurdundan aldığı bilgiler sonrası Nehir'i evlat edinen Halil'in ailesinin evine geldi. Halil konuşmak istemeyince Azem tam geri dönüyordu ki Halil'in annesi kapıda belirerek onu içeri çağırdı. Nehir'in bir süre uyuşturucu tedavisi görmek zorunda kaldığını belirten yaşlı kadın uzun süredir ondan haber alamadıklarını söyledi.

FİNALDE SİLAHLAR ÇEKİLDİ

İnci Taneleri final sahnesiyle izleyenleri bir kez daha ekrana kilitledi. Cihan ve Necmi Aleyna'yı video yayınlanmadan önce kaçması için uyarmak istediler ve Aleyna'nın evine gittiler. Aleyna akşam Reyyaz ile buluşacaklarını ve yıl dönümlerini kutlayacaklarını söyledi. Yemeğe giderken Aleyna'yı arkalarından takip eden Cihan ve Necmi'ye Berzan mesaj yolladı. Sırat'ın yemeğe gideceğini söyledi. Cihan ve Necmi'nin aklına Sırat'ın Reyyaz'ı öldüreceği fikri geldi. Sırat Reyyaz'ı öldürürse ortada bir sorun kalmayacaklarını bildikleri için takipte kaldılar. Sırat'ın yemeğe geldiğini gören Cihan ve Necmi plan yaparak Aleyna'yı bir şekilde oradan uzaklaştırdılar. Sırat mekana girip Reyyaz'ın olduğu masaya doğru yönlendi ve silahını çıkardı. Namluyu Reyyaz'a doğrultan Sırat'a son darbe Cihan'dan geldi.

  • İnci Taneleri neden yok
  • İnci Taneleri yeni bölüm yok mu
  • İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman
Bakan Fidan'dan Orta Doğu için Batı'ya net mesaj: Kendi çatışmalarınızı bu coğrafyaya taşımayın
Bakan Fidan'dan Orta Doğu için Batı'ya net mesaj: Kendi çatışmalarınızı bu coğrafyaya taşımayın

Bakan Fidan'dan Orta Doğu için Batı'ya net mesaj: Kendi çatışmalarınızı bu coğrafyaya taşımayın

Emekli müjdeleri yolda! Kısa süre sonra açıklanacak
Emekli müjdeleri yolda! Kısa süre sonra açıklanacak

Emekli müjdeleri yolda! Kısa süre sonra açıklanacak

Yunanistan'dan Türkiye itirafı: Çok geri kaldık!
Yunanistan'dan Türkiye itirafı: Çok geri kaldık!

Yunanistan'dan Türkiye itirafı: Çok geri kaldık!