• $9,3715
  • €10,9162
  • 534.233
  • 1417.7
30 Ağustos 2021 Pazartesi 09:08 | Son Güncelleme:

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Zuhal Topal yeni program tarihi belli oldu mu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak" Zuhal Topal yeni program tarihi belli oldu mu"

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacağı gündemde yer alan konu başlıklarından oluyor. Acun Ilıcalı ile fotoğrafını geçtiğimiz haftalarda paylaşan Topal, yeni yayın döneminde TV 8'de yemek programının sunuculuğunu yağacağını duyurdu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'ın program yayın tarihi belli oldu mu?

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ile TV 8'de yemek programı yapmak için anlaşan Zuhal Topal'ın yeni program tarihi merak edilen konu başlıklarından oldu. Topal, sosyal medya hesabından paylaş yaptı. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'ın program yayın tarihi belli oldu mu?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Programın eylül ayı içerisinde TV 8 ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Türk program sunucusu ve dizi oyuncusudur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 12 senedir şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina adında bir kız çocuğu vardır. Aslen İstanbulludur.

2003-2006 yılları arasında yayımlanan Sihirli Annem dizisindeki "Suzan" adlı karakteriyle tanınmıştır. Atv'de yayımlanan Selena adlı dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam dizisinde birkaç bölümde oynamıştır. Sonrasında ise Zuhal Topal'la İzdivaç adında bir evlilik programı sunmuştur. Kanal D'de yayımlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır. 2011-2013 yılları arasında TRT 1'de yayımlanan ve 91 bölüm süren Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken bir bebek dünyaya getirmiş adını da hurma ağacı anlamına gelen "Lina" koymuştur.

2013 yılında bu dizideki "Nermin" rolüyle Antalya TV Ödülleri'nde aday gösterilmiş ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu Ödülü"nün sahibi olmuştur. Son olarak 2018-2021 yılları arasında FOX'ta yayımlanan "Zuhal Topal'la Sofrada" isimli yemek yarışmasını sundu. Yarışma 625. bölümü ile ekranlara veda etti. Yine 2021'de TV8'de yemek programı olan "Yemekteyiz" programının sunuculuğunu üstlendi ve program "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" olarak yayınlanmaya başlandı.

  • Zuhal Topalla Yemekteyiz
  • Zuhal Topalla Yemekteyiz ne zaman
  • Zuhal Topalla Yemekteyiz yayın tarihi
  • ne zaman başlayacak
  • Zuhal Topal
  • tv 8 Zuhal Topal yemekteyiz
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar