• $ 5,6996
  • € 6,3022
  • 269.849
  • 106918
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yol Arkadaşım filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Yol Arkadaşım filmi nerede çekildi?

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrollerini üstlendiği Yol Arkadaşım filmi 30 Ekim Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşuyor. Filmi izleyen vatandaşlar ‘Yol Arkadaşım filmi nerede çekildi?’ sorusunu aratmaya başladı. İşinde zor günler geçiren, hayatında sıkıntılı bir dönemden geçen ilaç mümessili Onur, Kurban Bayramı yaklaşırken başarması güç görevlerle karşı karşıya kalmıştır. Ayvalık'taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak için bir an önce orada olması, öte yandan kısa süre önce kaybettiği işini de geri kazanması gerekmektedir. Bir telefon uygulaması aracılığıyla Ayvalık yolculuğunda yanına yol arkadaşı olarak aldığı Şeref'in varlığı ise bu işleri başarabilmesi için en büyük engel olacaktır. İşte Yol Arkadaşım filmi konusu ve oyuncuları

Yol Arkadaşım filmi 30 Ekim Çarşamba akşamı Show Tv’de izleyiciyle buluşuyor. Filmin konusu ve oyuncuları da bu bağlamda merak ediliyor. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği filmin başrollerinde ise Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yer alıyor. Kurban Bayramı arifesinde işten kovulan ilaç mümessili, sevgilisinin ailesiyle tanışmak için Ayvalık'a gitmelidir. Ama bulduğu yol arkadaşı, işini epey zorlaştıracaktır. Peki, Yol Arkadaşım filmi oyuncuları kimler, konusu nedir? Nerede çekildi? İşte cevabı…

YOL ARKADAŞIM FİLİM NEREDE ÇEKİLDİ?

Yol Arkadaşım filmi çekimleri; ilk olarak İstanbul’da başlamıştır. Film yol üzerinde geçtiği için çekimlerin bir kısmı İstanbul – Balıkesir kara yolu üzerinde devam etmiştir. Filmin diğer sahneleri ise Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde tamamlanmıştır.

YOL ARKADAŞIM FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı'na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Bedran Güzel üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise: Emre Kınay, Eda Ece, Aslı Bekiroğlu, Bahar Şahin, Muharrem Bayrak ve Toygan Avanoğlu gibi isimler yer alıyor.

 

 

 

 

 


<p>Ünlü oyuncu Fatma Girik Ankara ve İstanbul’da gördüğü 2 aylık tedavisinin ardından Bodrum sokakla

Fatma Girik: “Kendimi İyi Hissedersem Projelerde Yer Alırım”

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Afyonkarahisar'da ortaya çıkan yılkı atları görüntülendi

Eski İstanbul'un unutulmuş fotoğrafları