• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
30 Mart 2018 Cuma 15:50 | Son Güncelleme:

Yemekteyiz yarışmasında haftanın birincisi belli oldu

Yemekteyiz yarışmasında haftanın birincisi belli oldu

Hafta içi her gün yayınlanan program TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Beş gün için beş farklı yarışmacı yarışıyor. Günün yarışmacısı hazırladığı menüyü belirtilen saat aralığında yapmaya çalışıyor. Diğer yarışmacılar da misafir olarak gelip yemekleri tadıyorlar.

Yemekteyiz yarışmasının kazananı Ali Bey oldu.

Yemekteyiz Murat Kartbaba Kimdir?

40 yaşında evli ve bir erkek çocuk sahibi olan yarışmacının memleketi Konya’dır. Bir restoranda personel şefi olan yarışmacı, televizyon izlemeyi ve oğlu ile balık tutmayı çok seviyor.

Yemekteyiz Silva Değirmenci Kimdir?

55 yaşındaki Silva Değirmenci evli ve bir çocuk bir torun sahibidir. Aslen İstanbullu olan yarışmacı tekstil işi ile uğraşmaktadır. Ancak şu an çalışmıyor ve ev hanımıdır.

Yemekteyiz Hanife Akbulut Kimdir?

32 yaşında bekar ve ailesi ile yaşıyor. Hanife Akbulut’un memleketi Trabzon’dur. Pastacı ancak 2 senedir çalışmıyor. Gezmek, arkadaşları ile vakit geçirmek, en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz Ali Arıç Kimdir?

26 yaşında olan Ali Arıç, evli yiyecek içecek hizmetleri öğretmenidir. Farklı türden kitaplar okumayı, gündem ile ilgilenmeyi çok seviyor. Özgüvenli delikanlı ve hep doğruyu konuşan biridir.

Yemekteyiz Gurbet Ekşi Kimdir?

29 yaşındaki Gurbet Ekşi evli ve bir kız çocuk sahibidir. Aslen Afyonlu olan yarışmacı Kurumsal İletişim Uzmanı’dır. Kişisel gelişim kitapları okumayı ve sinemaya gitmeyi çok seviyor.

<p>İsrail ordusu, Gazze'de içinde Amerikan merkezli haber ajansı Associated Press (AP) ile Katar mer

İsrail Gazze'de medya binasını bombaladı

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı