• $8,078
  • €9,7074
  • 450.972
  • 1409.19
08 Nisan 2021 Perşembe 09:35 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'da yer yerinden oynayacak! Ender'e büyük şok, Kaya geri döndü

Yasak Elma'da yer yerinden oynayacak! Ender'e büyük şok, Kaya geri döndü

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade gibi isimlerin rol aldığı Yasak Elma dizisinde entrika dozunu artırırken 106. yeni bölüm fragmanında bomba bir gelişme yaşandı. Hasan Ali ile Şahika'nın evliliğini bitiren Ender, şirketin başına geçmeyi planlar. Ancak Kaya geri dönerek bütün dengeleri alt üst eder. Önceki sezon Yasak Elma'ya veda etmiş olan Barış Kılıç, 106. bölümden itibaren diziye dahil olacak.

Fox TV'nin en sevilen yapımlarından olan başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade'nin rol aldığı Yasak Elma her geçen gün senaryosuna güç katmaya devam ediyor.

Yasak Elma 106. yeni bölüm fragmanında dizinin hayranlarına büyük bir sürpriz yapıldı. Geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisine veda eden Barış Kılıç, Kaya karakteri olarak diziye geri döndü. Şahika ve Hasan Ali'nin evliliğine dinamit atan Ender, şirketin başına geçmeyi planlarken karşısında Kaya'yı görünce büyük şok yaşar.

YASAK ELMA 105. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hasan Ali, Şahika'ya büyük bir itirafta bulunur. Hasan Ali, Ender ile evlilik kararı aldığını Şahika'ya söylerken o anlar geceye damga vurdu. Hasan Ali, Şahika'ya büyük bir itirafta bulunur. Hasan Ali, Ender ile evlilik kararı aldığını Şahika'ya söylerken o anlar geceye damga vurdu.

Şahika, Hasan Ali'nin ona oynadığı oyun karşısında ilk kez yenilmiş olmanın şaşkınlığını ve sinirini yaşarken, Ender, Hasan Ali'yle yakınlaşmak için yeni planlar kurmaya başlamıştır. Şahika ise Hasan Ali'ye kendini affettirmek yerine farklı bir yol çizerek onun dikkatini çekmeye çalışır.

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi