• $8,0337
  • €9,6401
  • 451.078
  • 1416.98
23 Mart 2021 Salı 11:22 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'da beyin yakan senaryo! Rüya iddiası sosyal medyayı ikiye böldü

Yasak Elma'da beyin yakan senaryo! Rüya iddiası sosyal medyayı ikiye böldü

Fox TV'de ekrana getirilen başrollerinde Eda Ece, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Nilperi Şahinkaya'nın rol aldığı Yasak Elma dizisi 22 Mart pazartesi akşamı 103. bölümü ile ekrana getirildi. Yaşana 5 yıllık atlamanın ardından yangından sonra komada olan Yıldız yıllar sonra uyanır. Çağatay ve Cansu evlenirken Hasan Ali ile Şahika'nın hayatı tamamen değişmiştir. Yasak Elma'nın son sahnesinde Yıldız'ın evde çıkan yangın anına geri dönmesi ise rüya iddialarını gündeme getirdi. Sosyal medya kullanıcıları 5 yıllık atlamanın Yıldız'ın rüyası olma ihtimalini görünce çileden çıktı.

Başrollerini Eda Ece, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin paylaştığı Fox TV ekranlarının entrika dolu dizisi Yasak Elma 103. bölümü ile 22 Mart pazartesi akşamı izleyenlerin beğenisine sunuldu. Çağatay ve Yıldız'ın yangında zehirlenmesinin ardından dizide 5 yıllık zaman atlaması yaşandı.

Yıldız komaya girerken Çağatay ve Cansu evlenerek Halit Can'a birlikte bakmaktadır. İş insanı olan Hasan Ali seyyar kebapçılık yaparken, Şahika ve Zehra'nın şarkıcılık yaparak geçimlerini sağladığı ortaya çıktı.

Yıldız ise 5 yılın ardından komadan çıkmıştır. Yıldız'ın kendine gelmesi Çağatay ve Cansu'nun evliliğinde dinamit etkisi yaratır. Öte yandan Yıldız, elinden alınan hayatını geri kazanmak için çabalar.

Yasak Elma'nın son sahnesinde Cansu'nun kullandığı araç uçuruma yuvarlanır ve o anda ise Yıldız ve Çağatay'ın köşkteki yangında zehirlenerek bayıldıkları an ekrana geldi. 5 yıllık atlamanın Yıldız'ın rüyası olduğu iddiası ise sosyal medyada tepki topladı.

İşte Yasak Elma için yapılan yorumlar...

<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2021)

Yapışık beşiz kediler operasyonla birbirinden ayrıldı

Ukrayna-Rusya sınırında hareketlilik devam ediyor