HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3956
  • 6,1364
  • 211.866
  • 91.686
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Yasak Elma'da Defne gerçekleri anlattı

Yasak Elma dizisi 19. bölümde,Yıldız, Halit'i Defne'nin evinden yakalar. Ancak hesap sorarken hesap veren kişi konumuna düşer.

x

Yasak Elma dizisi 19. bölümde,Yıldız, Halit'i Defne'nin evinden yakalar. Ancak hesap sorarken hesap veren kişi konumuna düşer. Defne, Yıldız'ın Halit'ten para alabilmesi için onu mağazalarla anlaşma yapmaya yönelmişti. Şimdi de bu gerçeği Halit'e söyleyerek ondan nasıl para tırtıklandığını anlatıyor. Halit yazıklar olsun diyerek orayı terk ediyor ve Defne'ye de bir daha karşına çıkmamasını söylüyor.

Yıldız koşarak Halit'in peşinden gidiyor. Kemal kapıda ne olduğunu anlamaz halde bekliyor ve Yıldız'ı oradan götürüyor. Defne hızını alamıyor ve bu rezilliği erkesin duyması için Ender'i arıyor. Yıldız eve gidince yaşadıklarını Halit'e anlatmaya çalışıyor. Tüm bunların Defne'inn başının altından çıktığını söylüyor. Halit ise onu dinlemiyor, valizini toplayıp evden çıkıyor. Kızlarına da seyahate gittiğini söylüyor. Arabasına binerken de Kemal'i gittiği yeri saklaması konusunda tembihliyor.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Brezilyalı bir pilot, Mekke üzerinde uçarken Kelime-i Şehadet getirip Müslüman oldu.

Brezilyalı pilot, Mekke semalarında uçarken Müslüman oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

12 milyon emekliye ek güvence geliyor

Kandilde camiler doldu taştı

En Çok Okunanlar