HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3363
  • 6,1169
  • 209.347
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Yasak Elma'da Yıldız Zeynep'i buldu

Yasak Elma 18. bölümde,Halit, Ender'i kıskanıp onunla bir gece geçirmiştir. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi yoktur.

x

Yasak Elma 18. bölümde,Halit, Ender'i kıskanıp onunla bir gece geçirmiştir. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Yıldız, Halit'i ikna turlarına başlar ama Halit kafasının karışık olduğunu söyleyerek onu geçiştirir Alihan ile Zeynep'in öpüşme olayı salonda buz kestirir. 

YASAK ELMA 19. BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Halit, Ender'i kıskanıp onunla bir gece geçirmiştir. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Yıldız, Halit'i ikna turlarına başlar ama Halit kafasının karışık olduğunu söyleyerek onu geçiştirir Alihan ile Zeynep'in öpüşme olayı salonda buz kestirir. Zehra ile Ender tahmin edileceği gibi bu durumdan çok mutludur.  Ender, Halit'in böyle şeylerden çok rahatsız olacağını söyler. Zeynep oradan çıkıp gider, Cem peşinden gider ama onu durduramaz. Alihan ile Cem karşı karşıya gelirler.

Yıldız telaşla Zeynep'in peşinden gider. Kemal bu durumdan faydalanmayı ihmal etmez. Yıldız'ı arabaya alır ve Zeynep'e götürür. Yıldız eve geldiğinde Zeynep'i bulamaz. Kemal ‘merak etme onu bulacağız' diyerek Yıldız'ı sakinleştirmeye çalışır. Alihan da Zeynep'i bulamamıştır ama Yıldız Zeynep'in nereye gideceğini tahmin eder. Ve Yıldız, Zeynep'i bulur. İki kardeş sarılırlar. Yıldız, Zeynep ve Kemal beraber otururlar. Kemal eski günleri hatırlatır.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar