• $ 5,8419
  • € 6,5699
  • 240.218
  • 96.219
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yasak Elma'da Yıldız Zeynep'i buldu

Yasak Elma 18. bölümde,Halit, Ender'i kıskanıp onunla bir gece geçirmiştir. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi yoktur.

x

Yasak Elma 18. bölümde,Halit, Ender'i kıskanıp onunla bir gece geçirmiştir. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Yıldız, Halit'i ikna turlarına başlar ama Halit kafasının karışık olduğunu söyleyerek onu geçiştirir Alihan ile Zeynep'in öpüşme olayı salonda buz kestirir. 

YASAK ELMA 19. BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Halit, Ender'i kıskanıp onunla bir gece geçirmiştir. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Yıldız, Halit'i ikna turlarına başlar ama Halit kafasının karışık olduğunu söyleyerek onu geçiştirir Alihan ile Zeynep'in öpüşme olayı salonda buz kestirir. Zehra ile Ender tahmin edileceği gibi bu durumdan çok mutludur.  Ender, Halit'in böyle şeylerden çok rahatsız olacağını söyler. Zeynep oradan çıkıp gider, Cem peşinden gider ama onu durduramaz. Alihan ile Cem karşı karşıya gelirler.

Yıldız telaşla Zeynep'in peşinden gider. Kemal bu durumdan faydalanmayı ihmal etmez. Yıldız'ı arabaya alır ve Zeynep'e götürür. Yıldız eve geldiğinde Zeynep'i bulamaz. Kemal ‘merak etme onu bulacağız' diyerek Yıldız'ı sakinleştirmeye çalışır. Alihan da Zeynep'i bulamamıştır ama Yıldız Zeynep'in nereye gideceğini tahmin eder. Ve Yıldız, Zeynep'i bulur. İki kardeş sarılırlar. Yıldız, Zeynep ve Kemal beraber otururlar. Kemal eski günleri hatırlatır.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

El yapımı yer fıstığı ezmesi ile hem diyette kalın hem de mutlu olun...

Diyetteyken yer fıstığı ezmesi tüketebilirsiniz

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe için olay iddia

5 yıl önce kurumaya yüz tutan Murat Nehri şimdi bambaşka