• $9,2585
  • €10,7648
  • 527.115
  • 1409.56
12 Ekim 2021 Salı 15:28 | Son Güncelleme:

Yasak Elma son bölüm full izle! Fox TV Yasak Elma 115. son bölüm tek parça, kesintisiz izle!

Yasak Elma son bölüm full izle! Fox TV Yasak Elma 115. son bölüm tek parça, kesintisiz izle!

Yasak Elma 115. son bölümü ile dün akşam FOX TV'de ekrana geldi. Yeni sezonu ile yayınlanan yapım her pazartesi televizyon izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Yasak Elma 115. bölümde dün akşam, Yıldız, ihanete uğradığını öğrendikten sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrollerinde yer aldığı Yasak Elma 115. son bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma 115. son bölüm dün akşam sevenlerinin karşısına çıkıyor. Pazartesi akşamı ekrana gelen dizi güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekran başına kilitliyor. Yasak Elma 115. son bölümde bu hafta, Yıldız, ihaneti öğrenir ve Çağatay ile Kumru'dan intikam almak için plan yapmaya başlar. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yasak Elma 115. bölümü...

YASAK ELMA 115. BÖLÜM FULL İZLE!

YASAK ELMA 115. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız, ihanete uğradığını öğrendikten sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Çağatay ve Kumru'dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer.

Ender ise Doğan'la yakınlaştığı sırada beklenmedik bir sürprizle karşılaşır.

YASAK ELMA OYUNCU KADROSU

Ender Çelebi, (Şevval Sam): Halit, Alihan ve Kaya'nın eski eşi, Erim ve Yiğit'in annesi ve Caner'in ablası. Kuyu Holding'in ortağıdır. Güçlü, cesaretli ve başarılı bir kadındır. Paraya ve güce aşıktır. Gençliğinden beri Kaya'ya aşıktır.

Yıldız Yılmaz Kuyucu, (Eda Ece): Çağatay'ın eşi, Zeynep'in kardeşi ve Halit Can'ın annesi. Halit ve Kemal'in eski eşi. Bursalıdır. Gençliğinden beri hep zengin olmayı hayal etmiştir. Sosyete ve lükse ilgi duyar. Yıllar sonra Ender'in teklifiyle hayatı tamamen değişmiştir.

Çağatay Kuyucu, (Berk Oktay): Yıldız'ın eşi. Hasan Ali ve Feride'nin oğlu. Feyza'nın eski sevgilisi. Büyük bir kargo şirketinin sahibidir. Yakışıklı, çalışkan ve iyi eğitimli bir adamdır. Yıllarca babasına düşman olarak büyümüştür. Yıldız'ı tanıdıktan sonra hayatı değişmiştir.

Kumru Yıldırım, (Biran Damla Yılmaz): Doğan'ın kızı. Dünyaca ünlü sosyete güzeli. Çağatay'ın metresi. Yan yalıdaki yeni komşudur.

Doğan Yıldırım, (Murat Aygen): Kumru'nun babası. Çok zengin bir iş adamıdır. Yurt dışından dönmüştür.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi