• $8,3371
  • €10,0424
  • 478.825
  • 1345.15
29 Mart 2021 Pazartesi 10:46 | Son Güncelleme:

Yasak Elma 104. bölümde neler yaşanacak? Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yasak Elma 104. bölümde neler yaşanacak" Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her hafta Pazartesi akşamları reyting rekoru kıran Yasak Elma, usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar müthiş performanslar sergileyen genç yetenekleriyle de dikkat çekiyor. İşte Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı yayında. Pazartesi günleri yayına giren iddialı dizilerin arasındaki reyting savaşında kendine yer bulabilen Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı haberimizde. Peki Yasak Elma 104. yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

YASAK ELMA 104. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yıldız, gözünü 5 yıl sonrasına açar. Yangının üstünden yıllar geçmiş ve herkesin hayatı değişmiştir; ama Yıldız eski hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapmaya hazırdır.

YASAK ELMA DİZİ KONUSU

Ender'in ve Yıldız'ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika'ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit'i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit'le evlilik hazırlıkları içindedir. Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız'ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız'ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız'a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA DİZİ OYUNCULARI:

Şevval Sam

Eda Ece

Erdal Özyağcılar

Berk Oktay

Nesrin Cavadzade

Şafak Pekdemir

Melisa Doğu

Barış Aytaç

Can Nergis

Serkan Rutkay Ayıköz

Nilperi Şahinkaya

Ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu

<p><strong>Süper Lig'in 36. haftasında Galatasaray, evinde Trabzonspor'u konuk etti. Zorlu 90 dakika

Galatasaray - Trabzonspor Maç Yorumu... Aslan'ın şampiyonluk şansı var mı?

TBMM'nin açılışının 101. yılı

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuk sevgisi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anıtkabir'i ziyaret etti