• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
27 Eylül 2021 Pazartesi 09:37 | Son Güncelleme:

Kanal D Yargı son bölüm full izle! Yargı 2. bölüm tek parça izle!

Kanal D Yargı son bölüm full izle! Yargı 2. bölüm tek parça izle!

Yargı 2. bölüm izlemek isteyenler araştırmalarını hızlandırdı. Kanal D'de yayınlanan dizi pazar akşamı sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yargı 2. bölümde dün akşam, Annesinin, ablasının, babasının herkesin acısına göğüs germek, kendi acısını yaşamak ve kardeşinin katilini bulmak için kanının son damlasına kadar savaşmak görevi Ceylin'indir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yargı 2. bölüm sizlerle...

Kanal D'nin severek takip edilen dizisi dün akşam 2. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in başrolünde yer aldığı dizi Kanal D'de yayınlanıyor. Yargı 2. bölümde dün akşam, Kız kardeşinin cansız bedenini gören Ceylin, hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıyadır. Yüreğine düşen bu acıya kendini bırakmak, acıya boğulmak ya da savaşmak. Yargı 2. bölümünü izlemek isteyenler için detaylar sizlerle...

YARGI 2. BÖLÜM FULL İZLE!

YARGI 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Erguvan ailesi küçük kızlarının ölümüyle darmadağın olur. Annesinin, ablasının, babasının herkesin acısına göğüs germek, kendi acısını yaşamak ve kardeşinin katilini bulmak için kanının son damlasına kadar savaşmak görevi Ceylin'indir.

Kız kardeşinin cansız bedenini gören Ceylin, hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıyadır. Yüreğine düşen bu acıya kendini bırakmak, acıya boğulmak ya da savaşmak. Her iki yol da Ceylin için imkansızlıklarla doludur. Çünkü baş şüpheli olan Çınar'ı savunmak artık mümkün değildir.

Savunmaması ise, delillerden uzak kalması anlamına gelmektedir. Ceylin hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Ilgaz, Çınar'ın bu cinayeti işlemediğine inanmaktadır; ama, kardeşinin bir noktada yalan söylediğine de emindir. Ortaya çıkan her delille listeye yeni bir şüpheli eklenir.

Sorular giderek artmaktadır; Çınar, katil midir, değilse gerçek katil kimdir? Ilgaz da Ceylin de önlerine gelen her delille çok iyi tanıdıklarını düşündükleri kardeşlerinin, hiç de zannettikleri kişiler olmadığı gerçeğiyle yüzleşmeye başlar.

Katili bulmak için yürüdükleri yolda inançları ve değerleri sınanmaya devam edecektir. Üstelik ikisini de çok büyük bir darbe beklemektedir.

Teşkilat 15. bölüm tek parça izle, kesintisiz! TRT 1 Teşkilat son bölüm full izle!

Uzak Şehrin Masalı 3. bölüm izle tek parça! FOX TV Uzak Şehrin Masalı son bölüm full, kesintisiz izle!

  • Yargı 2. bölüm tek parça izle
  • Yargı 2. bölüm full izle
  • kanal d Yargı 2. bölüm izle
  • Yargı son bölüm full izle
  • Yargı son bölüm kesintisiz izle
<p>Moderatör Belgin Özdemir sordu, Akşam Gazetesi yazarları; Serkan Fıçıcı, Hikmet Genç ve Taceddin

“ORTAYA KARIŞIK” KONUŞUYORUZ

Türkiye'nin ilk 40 milimetre Tamburalı Bombaatarı göreve hazır

Simpsonlar yine dünyayı şaşırttı! Her bölümünü izleyene 7 bin dolar

karnından ameliyatla 40 parça cisim çıkarıldı! Doktorlar bile şaşırdı