• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
11 Ekim 2021 Pazartesi 09:23 | Son Güncelleme:

Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle tek parça! Fox Tv Yalancılar ve Mumları kesintisiz izle!

Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle tek parça! Fox Tv Yalancılar ve Mumları kesintisiz izle!

FOX'un yeni dizisi "Yalancılar ve Mumları" dün akşam 2. bölümü ile ekrana geldi. İlk bölümü ile izleyicilerin beğenisini toplayan dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturuyor. Yurt dışında büyük beğeni toplayan BBC yapımı, "Mistresses" dizisinin uyarlaması olan "Yalancılar ve Mumları"nın yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor.

Yurt dışında büyük beğeni toplayan BBC yapımı, "Mistresses" dizisinin uyarlaması olan "Yalancılar ve Mumları", 3 Ekim Pazar günü ilk bölümüyle ekrana geldi. Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz'ın yer aldığı dizinin 2. bölümü dün akşam izleyici ile buluştu.

YALANCILAR VE MUMLARI 2. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

YALANCILAR VE MUMLARI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Evinde davetsiz bir misafir bulması, Elif'in hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Şerife'nin Elif'e açıklaması gereken çok şey vardır. Ortaya çıkan gerçekler Engin'in planlarını nasıl etkileyecektir?

Ceyda, babasının onu hatırlayamamasıyla, Şebnem de Hasan'ın ilgisizliğiyle boğuşurken, dört arkadaş birbirlerine destek olurlar. Meliha ise kendi sorununu onlardan gizlemeyi ve içine gömmeyi tercih eder.

YALANCILAR VE MUMLARI 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşi Engin'i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına Şerife ile Yakup girer. Peki onların Engin'le olan gizemli bağları nedir?

Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda'ya şimdi kim destek olacaktır?

Mükemmeliyetçi Meliha'nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin'in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha'nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?

Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem'in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan'ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

Birbirlerinin her zaman yanında olan bu dört kız arkadaşı ise birbirleri için en düşünülemeyecek şeyi yapmaya ne sürükleyecektir?

  • Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle
  • Yalancılar ve Mumları izle
  • Yalancılar ve Mumları yeni bölüm izle
  • Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle kesintisiz
  • Yalancılar ve Mumları izle full
<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!