• $9,6062
  • €11,2064
  • 553.503
  • 1467.12
25 Eylül 2021 Cumartesi 09:30 | Son Güncelleme:

Yalancı konusu nedir, hangi diziden uyarlama? Yalancı dizisi oyuncuları kimler?

Yalancı konusu nedir, hangi diziden uyarlama" Yalancı dizisi oyuncuları kimler"

Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yönetmen koltuğunda usta isim Hülya Gezer'in oturduğu dizinin senaryosunu Yazıhane ekibi kaleme alıyor. Dizide Burçin Terzioğlu Deniz karakterini, Salih Bademci ise Mehmet Emir karakterini canlandırıyor. Peki, Yalancı konusu nedir, hangi diziden uyarlama? Yalancı dizisi oyuncuları kimler? İşte tüm detaylar...

Show TV'nin yeni dizisi Yalancı, ekrana gelen ilk bölümünden itibaren sosyal medyada gündemden düşmüyor. Tüm dizi takipçileri Yalancı konusu nedir, hangi diziden uyarlama? Yalancı dizisi oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtlarını yoğun bir şekilde araştırıyorlar. Yalancı'nın oyuncuları arasında Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş gibi isimler bulunuyor. İşte tüm merak edilenler...

YALANCI KONUSU NEDİR?

Deniz (Burçin Terzioğlu) ve Mehmet Emir'in (Salih Bademci) masum gibi görünen bir akşam yemeği sonrasında hayatları altüst oluyor. İki taraf da yaşanan geceye dair farklı şeyler anlatıyor. Kim yalancı? İşte bu sorunun yanıtı büyük bir merak konusu oluyor.

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz'in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Evet! Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir.

YALANCI HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Yalancı dizisi, İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanmıştır. İlk sezonu 6 bölüm, ikinci sezonu da 6 bölümden oluşmaktadır. Liar dizisinin konusu ise şu şekilde; Laura adında bir öğretmen, ilişkisini yeni bitirmiştir. Dul bir cerrahla randevulaşıp buluşur, ertesi gün neler yaşadığını hatırlamayan Laura, bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Tecavüze mi uğramıştır, yoksa buluştuğu doktor suçsuz mudur?

YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yalancı'nın başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

  • Yalancı konusu ne
  • Yalancı oyuncuları
  • Yalancı oyuncu kadrosu
  • Yalancı dizisi konusu
  • Yalancı hangi diziden uyarlama
  • Yalancı dizisi uyarlama mı
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı