• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
9 Eylül 2021 Perşembe 10:24 | Son Güncelleme:

Yalancı dizisi ne zaman başlayacak, hangi gün? Yalancı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Yalancı dizisi ne zaman başlayacak, hangi gün" Yalancı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler"

Show TV'nin sezona damga vurmaya hazırlanan, Süreç Film imzalı iddialı dizisi Yalancı dizisinden yeni bir tanıtım izleyiciyle buluştu. Büyük ilgi gören ve soluksuz izlenen tanıtım izleyicilerde heyecanı daha da artırdı. Peki, Yalancı dizisi ne zaman başlayacak, hangi gün? Yalancı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte tüm merak edilenler...

Show Tv'nin yeni sezona damga vuracak olan yeni dizisi Yalancı'nın ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın ardından Yalancı dizisi ne zaman başlayacak, hangi gün? Yalancı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları ise araştırılmaya başlandı. Yalancı dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstleniken, yönetmen koltuğunda ise Hülya Gezer oturuyor.

YALANCI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Soluksuz izleyeceğiniz sürükleyici hikayesiyle Yalancı dizisi 17 Eylül Cuma saat 20.00'de izleyicisinin karşısına çıkacak.


YALANCI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz'in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Evet! Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir..

YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer'in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

  • Yalancı dizisi ne zaman
  • Yalancı dizisi konusu
  • Yalancı dizisi oyuncuları
  • Yalancı dizisi hangi gün
  • Yalancı dizisi oyuncu kadrosu
  • show tv Yalancı dizisi
<p>Pürüzsüz cilde sahip olmak kadınların en hassas olduğu noktalardan biri. Hava şartları, yanlış ku

Kışa girmeden pürüzsüz cildin sırrı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi

Sel felaketinin çevre sorunlarına da yol açan izleri 3 aydır silinemedi