• $9,286
  • €10,7606
  • 525.931
  • 1413.37
9 Ekim 2021 Cumartesi 10:23 | Son Güncelleme:

Yalancı 4. bölüm full izle! Show Tv Yalancı son bölüm izle tek parça!

Yalancı 4. bölüm full izle! Show Tv Yalancı son bölüm izle tek parça!

Show TV'nin yeni dizisi Yalancı dün akşam 4. yeni bölümüyle ekrana geldi. İngiliz yapım Liar'dan uyarlama olarak izleyicisinin karşısına çıkan Yalancı dizisinde Deniz karakterine Burçin Terzioğlu, Mehmet Emir karakterine ise Salih Bademci hayat veriyor. Yalancı'da bu hafta; Mehmet Emir bulduğu küpeyi Deniz'in evine bırakarak onu açıkça tehdit eder. Deniz korksa da vazgeçmeyecek, yolundan dönmeyecektir...

Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı dün akşam 4. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin başrollerinde yer aldığı dizi çok beğenildi. İlk 3 bölümü yayınlanan ve sosyal medyada da gündem olan Yalancı dizisinde hikayenin hızlı akması ve başrol oyuncularının güçlü performansları izleyicinin de yapıma olan desteğini artırdı. İşte Yalancı dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar...

YALANCI 4. BÖLÜM FULL İZLE!

YALANCI 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehmet Emir bulduğu küpeyi Deniz'in evine bırakarak onu açıkça tehdit eder. Deniz korksa da vazgeçmeyecek, yolundan dönmeyecektir.

Deniz'in geçmişte tacizle suçladığı okul müdürünün ifadesiyle Mehmet Emir aklanır. Deniz her şeye ve herkese rağmen yakaladığı ipucunun peşine düşer.

Bu yolculukta karşısındaki tek engel yine Mehmet Emir olacaktır. Düello bir kez daha tekrarlanacak; gerçek çekilen kılıçların gölgesinde kalacaktır.

YALANCI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer'in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinde şu isimler kadroda yer alıyor: Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin.

YALANCI KONUSU NEDİR?

İki taraf tek doğru!

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz'in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Evet! Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir.

YALANCI HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Yalancı dizisi, İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanmıştır. İlk sezonu 6 bölüm, ikinci sezonu da 6 bölümden oluşmaktadır. Liar dizisinin konusu ise şu şekilde; Laura adında bir öğretmen, ilişkisini yeni bitirmiştir. Dul bir cerrahla randevulaşıp buluşur, ertesi gün neler yaşadığını hatırlamayan Laura, bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Tecavüze mi uğramıştır, yoksa buluştuğu doktor suçsuz mudur?

  • Yalancı son bölüm izle
  • Yalancı tek parça izle
  • Yalancı kesintisiz izle
  • show tv Yalancı izle
  • Yalancı 4. bölüm youtube izle
  • Yalancı 4. bölüm full izle
  • show Yalancı 4. bölüm izle
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

''Akıllı maske'' kullanıcılarına rahat nefes aldıracak

İstanbul'da düzenlenen sahte para operasyonunda 2 kişi yakalandı

Bu durumda işsizlik maaşı kesiliyor