• $ 5,8147
  • € 6,4658
  • 275.387
  • 110477
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yakın Tehdit konusu nedir? Yakın Tehdit filmi oyuncuları kimler?

Gerilim filmi kategorisinde yer alan Yakın Tehdit filmi başrollerini Nicolas Cage ve Nicole Kidman paylaşıyor. 2013 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Joel Schumacher oturuyor. Bir iş adamının evinin maskeli adamlar tarafından basılması sonrası yaşanan olayları anlatan film izleyenlere heyecan dolu dakilar yaşatıyor. İşte Yakın Tehdit filmi oyuncuları ve konusu

Başrollerinde Oscar’lı oyuncu Nicolas Cage’in yer aldığı Yakın Tehdit filmi televizyon ekranlarında yayınlanıyor. Kanal D ekranlarında saat 22:00’da başlayan filmin yönetmenliğini Joel Schumacher üstleniyor. Yakın Tehdit filmi oyuncuları ve konusu da aratılan konular arasında yerini alıyor. 

YAKIN TEHDİT FİLMİ KONUSU

Miller ailesi refah, zenginlik ve huzur içerisinde yaşamaktadır. Kyle Miller büyük paralarla oynayan mücevher sektöründeki bir iş adamıdır; güzel bir eşi Sarah ve ergenlik çağını yaşayan genç bir kızı (Avery) vardır. Fakat bir gün evleri aniden bir grup maskeli adam tarafından baskına uğrar. 
Başta evin içerisindeki yüksek güvenlikli kasanın içindekileri isteseler de eli silahlı bu adamların Miller ailesinden talepleri daha da fazladır... Aldanma ve ihanet şimdi evin salonundadır...

Yönetmenliğini deneyimli sinema adamı Joel Schumacher'ın üstlendiği filmde, senaryo Karl Gajdusek'e emanet. Başrolleri ise Oscar'lı iki yıldız Nicolas Cage ve Nicole Kidman paylaşıyor.

YAKIN TEHDİT OYUNCULARI

Yakın Tehdit filmi oyuncu kadrosunda Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet, Jordana Spiro, Dash Mihok ve Emily Meade yer alıyor. 


<p>Cadde kenarında park edilmiş bir araç, hareket ederek kendi etrafında daireler çizmeye başladı. T

Sürücüsü Olmayan Araba Kendi Etrafında Daireler Çizdi... Görenler Şaşkına Döndü

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Sonbahar-kış modasına uygun trendler! İşte şıklığın sırları