• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
16 Ekim 2021 Cumartesi 18:11 | Son Güncelleme:

Venom Zehirli Öfke 2 vizyonda mı, oyuncuları kimler? Venom Zehirli Öfke 2 fragmanı yayında, filmin tamamı nasıl izlenir?

Venom Zehirli Öfke 2 vizyonda mı, oyuncuları kimler" Venom Zehirli Öfke 2 fragmanı yayında, filmin tamamı nasıl izlenir"

Venom: Zehirli Öfke 2 oyuncuları, konusu ve vizyon tarihi merak konusu oldu. Koronavirüs nedeniyle bir süre vizyon tarihi ertelenen Venom: Zehirli Öfke 2 film ile ilgili beklenen açıklama geldi. Kelly Marcel'in senaryosunu yazdığı, Andy Serkis tarafından yönetilen film heyecanla bekleniyordu. İnternet aramalarında "Venom Zehirli Öfke 2 ne zaman çıkacak, oyuncuları kimler? Venom Zehirli Öfke 2 fragmanı yayında, vizyon tarihi ne zaman?" sorularına yanıt arayanlar için detayaları bu haberimizde derledik.

Venom 2'nin çıkış tarihini beşinci kez değiştirilmişti. Neyse ki, şimdi film Türkiye'de şimdi vizyona girdi. Serinin ikinci filmi olan Venom Zehirli Öfke, ilk filmin aksine daha büyük bir beklenti yaratıyor. Tom Hardy'nin Venom karakterini canlandıracağı serinin ikinci filmi internette en çok merak edilen konular arasına girdi. Peki Venom Zehirli Öfke 2 ne zaman çıkacak, oyuncuları kimler? Venom Zehirli Öfke 2 fragmanı yayında, vizyon tarihi ne zaman?

VENOM ZEHİRLİ ÖFKE NE ZAMAN ÇIKACAK TÜRKİYE?

Venom serisinin ikinci filmi" Let There Be Carnage" Türkçe adıyla"Zehirli Öfke" fiminin Amerika Birleşik Devletlerinde vizyona çıkış tarihi daha önce 17 Mayıs 2021 olarak belirtilmiş ancak Kovid-19 nedeniyle askıya alınmıştı. Filmin ABD resmi çıkış tarihi 1 Ekim 2021 olarak belirlendi. Venom Let Ther Be Carnage Türkiye'de 15 Ekim Cuma günü yayına girecek.

VENOM 2 OYUNCULARI KİMLER?

Venom Zehirli Öfke filminin oyuncuları arasında beklendiği gibi Venom ve Eddie Brock karakterlerini Tom Hardy oynayacak. Cletus Kasady ve Carnage karakterlerine ise Hollywood'un ünlü ve sevilen isimlerinden Woody Harrelson hayat verecek. Michelle Williams, Anne Weying rolüyle Eddie Brock'un yani Tom Hardy'nin eski nişanlısı, Naomie Harris, Shriek rolüyle Cletus Kasady'nin aşık olduğu kişi rollerine hayat verecek. Filmde ayrıca Stephen Graham, Sean Delaney, Reid Scott gibi isimlerinde rol alacağı duyurulmuştu.

VENOM2'NİN KONUSU NEDİR?

Çizgi romanlarda Carnage karakteri ilk kez The Amazing Spider-Man ile ortaya çıkmıştı. Woody Harrelson'ın canlandırdığı Carnage, Türkçe adıyla Kandöken olarak bilinmektedir. Tom Hardy'nin canlandırdığı Venom'un çok daha karanlık versiyonu olarak yaratılan Carnage, psikopat, yani duygulara sahip olmadığı biliniyor.

Bu nedenle büyükannesini iterek öldürdüğü, annesinin köpeğine işkence ettiği, gönderildiği çocuk esirgeme kurumunun müdürünü öldürdüğü gibi çocukluk detaylarına çizgi romanlarda yer veriliyor.

Sonunda bir seri katile dönüşen Kasady, Eddie Brock ile aynı hapishaneye atılır. Brock'tan kopan bir symbiote parçasının Kasady'ye tutunması sonucu da ortaya süper kötü kahraman Carnage çıkar. Cizgi roman evreninde Carnage o kadar güçlüdür ki, Spiderman onu yenmeyi başaramadığı için Venom ile işbirliği yapar.

Ayrıca Tom Hardy'nin, Ağustos 2018'de üçüncü bir Venom filminde rol alması için imza attığını doğrulamasının ardından vizyona girmesi beklenen Spider-Man: No Way Home filminden sonra Venom'un 3. filmiyle birleşebileceği iddiaları bulunmakta.

İŞTE VENOM 2 FRAGMAN!

  • Venom 2
  • Venom Zehirli Öfke
  • Venom Zehirli Öfke 2 oyuncuları
  • Venom Zehirli Öfke vizyon tarihi
  • Venom Zehirli Öfke film fragmanı
  • Venom Zehirli Öfke konusu
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'
'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu
Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te "Asker Duası" coşkusu

<p>Otto Yayınlarından çıkan 'Nebevi Liderlik ve Hz. Muhammed'  kitabı 508 sayfadan oluşuyor. Hz. Pey

Yalçın Akdoğan'ın yeni kitabı: “Nebevi Liderlik ve Hz. Muhammed”

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor