• $9,5642
  • €11,1369
  • 551.492
  • 1455.42
25 Mayıs 2021 Salı 18:37 | Son Güncelleme:

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 34. yeni bölüm görüntüleri yayında! Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 34. bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 34. yeni bölüm görüntüleri yayında! Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 34. bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu

Uyanış: Büyük Selçuklu 34. yeni bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Uyanış: Büyük Selçuklu 34. yeni bölümü ön izleme ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 34. yeni bölüm fragmanı öncesi yayına giren ön izleme ve detayları haberimizde.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 34. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Merakla beklenen Uyanış: Büyük Selçuklu 34. yeni bölüm fragmanı öncesi ön izleme yayında. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her içi her gün reyting rekoru kırmayı başaran Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi yayına giren 34. yeni bölüm ön izleme ile şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Peki dizinin yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 34. BÖLÜM 1. ÖN İZLEME

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Zübeyde'nin takipleri netice vermiş ve Nizamülmülk, Sabbah ile görüşmekten gelen Tacülmülk'ü kıstırmıştı. Tacülmülk'ün ihaneti açığa çıkacak mıdır? Yoksa Tacülmülk, Nizamülmülk'ün elinden kurtulmayı başaracak mıdır?

Mitras'ın pususunu önceden öngörüp tedbir alan Melikşah, kendisine tuzak kuran Mitras'ı alt edip onu yakalamayı başaracak mıdır? Ayrıca Mitras'ın esir ettiği Ali'yi kurtarabilecek midir?

Öte yandan Hasan Sabbah'ın kendisine haber göndermesiyle, Başulu'nun vaziyetini öğrenen Başulu'nun kardeşi Kıpçak Beyi Baturalp, Kınık Obası'na yakın bir yerde otağını kuracaktır. Başulu'nun yıllarca yaşadığı sıkıntılardan ötürü Sultan Melikşah'ı suçlayan Baturalp'ın gelişi nelere sebebiyet verecektir?

Diğer taraftan yeğenleri Tapar ile Sencer'in veliahtlık hususunda Başulu'nun çocukları oldukları için hiç hesaba katılmadığını düşünen Baturalp, Melikşah'ın veliaht olarak Berkyaruk'u seçmesi kararına nasıl bir tepki verecektir?

Baturalp, Sencer'i veya Tapar'ı veliaht tayin ettirebilecek midir? Başulu'yu Kıpçak Diyarı'na götürecek midir?

  • Uyanış: Büyük Selçuklu
  • Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı
  • Uyanış: Büyük Selçuklu 34 bölüm ön izleme
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı