• $8,7251
  • €10,4019
  • 500.447
  • 1414.15
01 Haziran 2021 Salı 09:24 | Son Güncelleme:

TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölüm sezon finali izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölüm sezon finali izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölümü dün akşam ekrana geldi. Sezon finali ile yayınlanan yapımda bu hafta nefesler tutulacak. Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölümde; Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah'ı bulmuştur. Uyanış Büyük Selçuklu 34. sezon finli bölüm haberimizde.

Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölümü sevenlerinin karşısına çıktı. Her pazartesi reytinglerde üst sırada yer alan yapım dün akşam sezon finali ile sevenlerine kısa bir süreliğine veda etti. Dizinin son bölümünü izlemek isteyenler 'Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle' şeklinde aramalar yapıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölümde bu hafta Başulu'yu Kıpçak Diyarı'na götürmeye kararlı olan Baturalp, yaşadığı bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte hala ısrarcı olacak mıdır? Melikşah ile Baturalp arasındaki yüzleşmede neler yaşanacaktır?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 34. BÖLÜM İZLE!

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 34. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile birlikte Sencer ve Tapar'ı da tuzağa düşürmüştür. Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah'ı bulmuştur. İki taraf arasında yaşanacak mücadele sonucunda taraflar önemli bir yara alacaktır. Melikşah, sonunda Sabbah ve Mitras'ı ortadan kaldırmayı başarabilecek midir?

Başulu'yu Kıpçak Diyarı'na götürmeye kararlı olan Baturalp, yaşadığı bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte hala ısrarcı olacak mıdır? Melikşah ile Baturalp arasındaki yüzleşmede neler yaşanacaktır? Melikşah'ın Başulu'ya karşı olan duyguları, saraydaki düzeni nasıl etkileyecektir?

Batıniler'e karşı büyük bir savaş açan Selçuklular'ın hamleleri, Sabbah'ı nasıl etkileyecektir? Kuvel Kalesi fethini durdurmak için elinden geleni yapan Sabbah ile Mitras'ın Melikşah'a karşı olan mücadelelerinde hangi taraf galip gelecektir?

Takipleri sonucunda Terken'in Karahanlı askerlerini çağırttığını öğrenen ve Terken ile Tacülmülk'ü hiç beklemedikleri anda yakalayan Zübeyde Hatun, bu durumu Melikşah'a iletecektir. Melikşah, Terken ile Tacülmülk'ün bu gizli planı karşısında nasıl bir karar alacaktır?

Kuvel Kalesi fethinin ardından son bir görev için Nizamülmülk'le yola koyulmayı planlayan Melikşah'ın geçmişe, atalarına dair duyacakları yepyeni bir sayfa açacaktır.


  • Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölüm full izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu izle tek parça
  • trt 1 Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle
<p>Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu üstlendiği bir  döneme damgasını vuran Evleneceksen Gel

Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk etti

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı