• $9,5103
  • €11,0508
  • 550.429
  • 1519.25
24 Mayıs 2021 Pazartesi 21:20 | Son Güncelleme:

Uyanış: Büyük Selçuklu 33. bölüm izleme linki! Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm izle tek parça!

Uyanış: Büyük Selçuklu 33. bölüm izleme linki! Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm izle tek parça!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu bu akşam 33. bölümü ile ekranlara geliyor. 34. bölümde sezon finali yapacak dizide Mehmet Özgür'ün dışında tüm oyuncu kadrosu 1. sezonun sonunda izleyiciye veda edecek. Dizide bu akşam Mitras'ın pususunu önceden öngörüp tedbir alan Melikşah, kendisine tuzak kuran Mitras'ı alt edip onu yakalamayı başaracak mıdır? Ayrıca Mitras'ın esir ettiği Ali'yi kurtarabilecek midir?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu 33. bölümü ile ekrana geliyor. Sezon finaline 1 bölüm kalan dizi izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Dizide Zübeyde'nin takipleri netice vermiş ve Nizamülmülk, Sabbah ile görüşmekten gelen Tacülmülk'ü kıstırmıştı. Tacülmülk'ün ihaneti açığa çıkacak mıdır? Yoksa Tacülmülk, Nizamülmülk'ün elinden kurtulmayı başaracak mıdır? İşte Uyanış: Büyük Selçuklu 33. bölüm izleme linki...

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU İZLE

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 33. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zübeyde'nin takipleri netice vermiş ve Nizamülmülk, Sabbah ile görüşmekten gelen Tacülmülk'ü kıstırmıştı. Tacülmülk'ün ihaneti açığa çıkacak mıdır? Yoksa Tacülmülk, Nizamülmülk'ün elinden kurtulmayı başaracak mıdır?

Mitras'ın pususunu önceden öngörüp tedbir alan Melikşah, kendisine tuzak kuran Mitras'ı alt edip onu yakalamayı başaracak mıdır? Ayrıca Mitras'ın esir ettiği Ali'yi kurtarabilecek midir?

Öte yandan Hasan Sabbah'ın kendisine haber göndermesiyle, Başulu'nun vaziyetini öğrenen Başulu'nun kardeşi Kıpçak Beyi Baturalp, Kınık Obası'na yakın bir yerde otağını kuracaktır. Başulu'nun yıllarca yaşadığı sıkıntılardan ötürü Sultan Melikşah'ı suçlayan Baturalp'ın gelişi nelere sebebiyet verecektir?

Diğer taraftan yeğenleri Tapar ile Sencer'in veliahtlık hususunda Başulu'nun çocukları oldukları için hiç hesaba katılmadığını düşünen Baturalp, Melikşah'ın veliaht olarak Berkyaruk'u seçmesi kararına nasıl bir tepki verecektir?

Baturalp, Sencer'i veya Tapar'ı veliaht tayin ettirebilecek midir? Başulu'yu Kıpçak Diyarı'na götürecek midir?

  • Uyanış: Büyük Selçuklu
  • Uyanış: Büyük Selçuklu izle
  • Uyanış: Büyük Selçuklu tek parça
  • Uyanış: Büyük Selçuklu izle full
  • trt 1 izle
  • Uyanış: Büyük Selçuklu kesintisiz izle
<p>Navigasyonda araç yerine yaya yolunu açtı. Otomobili merdivende asılı kaldı.</p><p>İlginç olay, s

Navigasyon kazası!

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu