• $8,4158
  • €10,2208
  • 497.473
  • 1441.33
04 Mayıs 2021 Salı 13:01 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle tek parça! TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölüm full izleme linki...

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle tek parça! TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölüm full izleme linki...

Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölümü izlemek isteyenler aramalarında konuya yer verdi. TRT 1'in fenomen dizileri arasında yer alan yapım pazartesi akşamlarının gözdesi olmaya devam ediyor. Dizide bu hafta; Kavurd'un ölümünden sorumlu tuttuğu Nizamülmülk'ün ve yaverini öldüren Sencer'in cezalandırılmasını bekleyen Turanşah, umduğunu bulamayacaktır. Haberimizden Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölümüne ulaşabilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölümü dün akşam TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Her pazartesi akşamı seyirci karşısına çıkan yapım izleyenlerden tam not alıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölümde bu hafta Melikşah, töre gereği daha önceden Tapar'a vermiş olduğu Şelemzar'ı kılıç hakkı olarak Tekiş'e bırakmak zorunda kalacaktır. Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izleme linki...

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 30. BÖLÜM FULL İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 30. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Melikşah ordusuyla birlikte ikinci defa Şelemzar önlerine vardığında Turanşah ve Tekiş'in kendisinden önce davranıp Şelemzar'ı zapt ettiğini görmüştü.

Melikşah, töre gereği daha önceden Tapar'a vermiş olduğu Şelemzar'ı kılıç hakkı olarak Tekiş'e bırakmak zorunda kalacaktır. Bu duruma Tapar'ın tepkisi nasıl olacaktır? Kendisine açıkça bir haksızlık yapıldığını düşünecek olan Tapar, nasıl bir fevri harekete girişecektir? Ona kim engel olacaktır?

^Gevher, bulunduğu konumu bahane ederek, bir obalı olarak gördüğü Başulu'nun elini öpmeyi reddetmişti. Zübeyde, Gevher'in bu saygısızlığına öfkelenmiş fakat Terken'in de Gevher'e arka çıkmasından ve Başulu'nun bağışlayıcı tavrından ötürü aralarında başlayan tartışmayı büyütmeyecektir.

Fakat başhatun olan Zübeyde, saraya geldiklerinde Gevher ve Terken'e Başulu'ya karşı işledikleri saygısızlıktan ötürü nasıl bir ceza verecektir? Öte yandan Kavurd'un ölümünden sorumlu tuttuğu Nizamülmülk'ün ve yaverini öldüren Sencer'in cezalandırılmasını bekleyen Turanşah, umduğunu bulamayacaktır.

Sencer uzun zamandır hak ettiği meliklik hilatini giyecek, bunun yanı sıra Nizamülmülk de hâcelik makamına geri dönecektir. Turanşah, bu iki haberi aldığında gerilecek ve Melikşah'ın bu hamlelerinin apaçık kendisine yönelik bir tahrik girişimi olduğu sonucuna varacaktır. Turanşah, Melikşah'la giriştiği savaşı hangi noktaya kadar vardıracaktır?

Yoksa tahtı almak için harekete geçecek midir? Melikşah, kendisine asilik eden ve apaçık düşmanlık güden Tekiş'e ve hükmüne boyun eğmeyen Turanşah'a nasıl bir oyun hazırlamaktadır?

  • Uyanış Büyük Selçuklu 30. bölüm izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu
  • Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle
  • izle tek parça
  • TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu izle
<p>Libya açıklarında batmak üzere olan şişme bottaki 97 düzensiz göçmen, bölgedeki Deniz Kuvvetleri

MSB duyurdu: Mehmetçiğin dikkati faciayı önledi

Mehmetçiğin dikkati Doğu Akdeniz'de faciayı önledi

Samsun'da işgalci İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi

Torosların Sümelası olarak tabir edilen Sin Manastırı, keşfedilmeyi bekliyor