• $8,282
  • €10,065
  • 489.078
  • 1460.9
27 Nisan 2021 Salı 10:04 | Son Güncelleme:

TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölüm tek parça izle! AUyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölüm tek parça izle! AUyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölüm seyircilerin evlerine konuk oldu. Geçen hafta sevilen dizi yayınlanmamıştı. Dizi bu hafta yeni bölümleri ile ekran macerasına devam ediyor. Selçuklu 29. bölüm Sencer ile Tapar, kılık değiştirmiş ve Şelemzar'a girmeyi başarmıştı. Surların içinde operasyona devam edip Şelemzar'ın kapısını Melikşah'ın ordusuna açmayı başarmıştır. Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölümü sizlerle...

Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölümü dün akşam TRT 1 ekranında yayınlandı. Her pazartesi ekrana gelen yapım yeni bölümleri izleyicileri keyifli ve heyecanlı anlar yaşatıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölümde Turanşah, Melikşah ile baş edebilmek için Tekiş ile ittifaka soyunacaktır. Turanşah ve Tekiş'in ittifakı nelere gebe olacaktır? Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölümüne tek parça şeklide haberimizden ulaşabilirsiniz.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 29. BÖLÜM İZLE!

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 29. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sencer ile Tapar, kılık değiştirmiş ve Şelemzar'a girmeyi başarmıştı. Surların içinde operasyona devam edip Şelemzar'ın kapısını Melikşah'ın ordusuna açmayı başarmıştı. Fakat görünürde ne Melikşah ne de ordusu gelmişti Şelemzar önlerine! Sencer, Tapar ve Alplar o an ölümcül bir cenderenin içine sürüklendiklerini fark etmişler ve etrafları Batıni fedailerince kuşatılmıştı. Sencer, Tapar ve Alplar bu ölüm çıkmazından nasıl kurtulacaklardır?

Sır açılmış; bu giz Selçuklu hanedanına ayan olmuştu! Bunun üzerine Turanşah intikam aramaya Isfahan'a gelmişti. Zira babası Kavurd'un ölümünü bu sırra bağlamakta ve babasının ölümünde baş failin Nizamülmülk olduğunu düşünmekteydi.

Bu yüzden Sencer ile Tapar'ın operasyonunun başarıya ulaşabilmesi için süratle Şelemzar'a hareket eden Melikşah'ın önünü Turanşah kesmişti! Turanşah, Nizamülmülk'ü Melikşah'ın önüne getirmiş ve Nizamülmülk'ü öldürmekle tehdit etmişti. Turanşah, Nizamülmülk'ü öldürmeyi başarabilecek midir? Melikşah'a açıkça meydan okuyan Turanşah, Melikşah'ın gazabından kurtulabilecek midir?

Öte yandan Turanşah, Melikşah ile baş edebilmek için Tekiş ile ittifaka soyunacaktır. Turanşah ve Tekiş'in ittifakı nelere gebe olacaktır?

Tüm bu kötü gidişata rağmen Melikşah, Şelemzar'ı Hasan Sabbah'ın elinden almayı başarabilecek midir?

Zübeyde'nin başhatunluk makamından alınmaması üzerine haksızlığa uğradığını düşünen ve bunu Melikşah'a açık açık dile getirmekten çekinmeyen Terken, Zübeyde'ye karşı bir oyun kuracak mıdır? Başulu ile Sencer'in hanedanda yer almasının kendisine karşı bir tehlike barındırdığını düşünmesi onu nasıl davranmaya itecektir?

  • Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölüm tek parça izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölüm izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu 29. bölüm full izle
  • Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle
  • trt 1 Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle
<p><strong>KORUYUCU AİLE OLMANIN ŞARTLARI NELERDİR?</strong></p><ul><li>Korucu Aile olmak isteyen ki

Evlatlık edinmek ve koruyucu aile olmak arasında ne fark var?

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar

Amasya'da köy muhtarı tam kapanmada köylüler için ekmek pişiriyor