• $8,0362
  • €9,6367
  • 456.094
  • 1407.76
23 Mart 2021 Salı 10:44 | Son Güncelleme:

Uyanış: Büyük Selçuklu 26. bölümde Melikşah, kardeşi Melik Tekiş'i öldürecek mi? Uyanış: Büyük Selçuklu 26.yeni bölüm 1. fragman yayında!

Uyanış: Büyük Selçuklu 26. bölümde Melikşah, kardeşi Melik Tekiş'i öldürecek mi" Uyanış: Büyük Selçuklu 26.yeni bölüm 1. fragman yayında!

TRT 1'in sevilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu'nun merakla beklenen 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uyanış: Büyük Selçuklu'nun kadrosuna yepyeni isimler dahil olmaya devam ederken bir yandan da diziden ayrılanlarında ardı arkası kesilmiyor. Yayınlandığı her bölümüyle izleyicilere güçlü bir tarihi drama sunan dizisinin 29 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Uyanış: Büyük Selçuklu'da iki oyuncu daha diziye veda etmesi bekleniyor. Melikşah, kardeşi Melik Tekiş ve yeğeni ile ilgili zor bir kararın aşamasında...

Uyanış: Büyük Selçuklu 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tarihin tozlu sayfalarında kalan Selçuklu Dönemi'ni özgün bir dil ve görkemli bir prodüksiyonla anlattığı lider dizisi 'Uyanış: Büyük Selçuklu' 26. yeni bölümünde Selçuklular ile Batıniler arasındaki mücadele devam ederken bir yandan da Melikşah, kardeşi Melik Tekiş ve yeğeni ile ilgili zor bir karar alacak. İşte Uyanış: 'Büyük Selçuklu' 26. yeni bölüm fragmanı ve yeni gelişmeler

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 26.YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılığını ve genel yönetmenliğini Emre Konuk'un üstlendiği, senaryosunu ise Serdar Özönalan ile birlikte yine Emre Konuk'un kaleme aldığı Uyanış: Büyük Selçuklu 26. Bölüm ile 29 Mart 2021 Pazartesi akşamı TRT1'de kaldığı yerden devam edecek.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 26.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU'DA NELER OLUYOR?

Tapar ile buluşmaya giden Başulu'yu takip eden Turna; ikisinin gizlice buluştuklarını görmüştü.

Melikşah'ın yıllar önce sürgüne gönderilen Başulu'dan bir oğlu olduğunu açığa çıkarmak için harekete geçen Sabbah, Tapar ile Başulu'nun gizlice buluştuğuna şahit olmuştu.

Öte yandan Türkmen Beyleri katliamını tertip eden Tekiş, ikinci hamle olarak bu beylerin varisleri olan yeni Türkmen Beylerini Melikşah'a karşı bayrak açmaya çağırmaktaydı. Diğer taraftan Sencer, tuzağa çektiği Tomas'ın da kendine tuzak kurduğunu anlamıştı.

Tekiş'in ihanetini itiraf etmeyi teklif eden Tomas; bunun karşılığında Livya'yı Sencer'den istemişti. Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar'a hâkim olmak isteyen Sabbah'ın emriyle bir oyun tertipleyip Nizamülmülk'ün huzuruna çıkacak ve Şelemzar emirliği isteyecektir.

  • uyanış büyük selçuklu
  • uyanış büyük selçuklu yeni bölüm
  • Uyanış: Büyük Selçuklu 26 bölüm fragmanı
  • Uyanış: Büyük Selçuklu melikşah
  • Uyanış: Büyük Selçuklu melik tekiş ölecek mi
<h3>Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü konuk edecek. Cuma günü oynanacak olan B

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı