• $7,3445
  • €8,8953
  • 410.207
  • 1528.82
16 Şubat 2021 Salı 09:57 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu 21. son bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümü...

Uyanış Büyük Selçuklu 21. son bölümde neler oldu" Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümü...

Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümü ile TRT 1'de yayınladı. Reyting rekortmeni dizi tarihi olaylardan esinlenerek yeni bölümlerde izleyiciye heyecanlı anlar yaşatıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümde bu akşam Tapar'ın Haçlılar tarafından bozguna uğratılması geceye damga vuracak. Yönetmenliğini Emre Konuk'un yaptığı Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümde neler olacak?

Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölüm dün akşam ekrana geldi. Ekranların en çok izlenen tarihi dizilerin olan Selçuklu'da güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile göz dolduruyor. Yeni bölümde Melikşah Kuvel Kalesi'nin fethi için ordusunu güçlendirmek için elinde geleni yapmaktadır. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümde neler olacak? Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 21. BÖLÜM NASIL İZLENİR?

Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümüne aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 21. BÖLÜM İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 21. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Melikşah'ın kardeşi Melik Tekiş, taht şehri olan Isfahan'a gelmişti. Melikşah'ın huzuruna çıkmış ve Melikşah'a herkesten sakladığı gizli oğlunun kim olduğunu sormuştu. Sarayda yeni bir fitne ateşinin yanmasına sebep olacak olan Tekiş'in yeni hamlesi ne olacaktır? Melik Tekiş'in ortaya attığı bu tehlikeli iddia neticesinde Tapar'ın aklına şüphe tohumları atılmıştı. Ana hasreti yeniden alevlenen Tapar ne yapacaktır?

Melikşah, Kuvel Kalesi'nin fethi için ordusunu güçlendirmek adına harekete geçmiş, Zübeyde'nin önerisiyle Berkyaruk'tan çelik kervanı getirtilmesini kararlaştırmıştı. Ne var ki; Zübeyde'nin getirttiği çelik kervanı, Terken'in emriyle Tacülmülk'ün Sabbah'la birlik olup oynadığı tehlikeli bir oyunla basılmış; Selçuklu için son derece mühim olan çelikler ve yapımı uzun zaman alan mancınık yayları da Batıni ve Haçlı ittifakının eline geçmişti. Selçuklu'yu zor duruma düşürdüğünü anlayan Terken, Tacülmülk'e mancınık yaylarını geri getirmesi için emir verecektir. Bu durum Tacülmülk ile Sabbah'ın tehlikeli ortaklığını hangi yönde etkileyecektir? Tacülmülk mancınık yaylarını geri getirmeyi başarabilecek midir?

Getirttiği çelik kervanının saldırıya uğramasında Tacülmülk'ten şüphelenecek olan Zübeyde ne yapacaktır?

Bâtıni casusu olan Efruz'un zehirlemesiyle İlteber, Turna'nın isteneceği gün ölmüştü. İlteber'in ölümü ne gibi gelişmeleri beraberinde getirecektir? Şelemzar'daki dengeler alt üst olacak mıdır? Turna, İlteber'in ölümünü fırsat bilip başına üşüşecek olan alacaklılardan nasıl kurtulacaktır? Faysal, Turna'yı zora sokup gözden düşürmek için ne gibi faaliyetlere girişecektir? Sencer, İlteber'in ölümünden sonra karışıklığa sürüklenecek olan Şelemzar'ın asayişini sağlamayı başarabilecek midir?

Kendisini öldürmeye tevessül eden Haçlıların elinden kurtaran Melikşah'tan etkilenen Kont Albert, Hıristiyan dünyasının kendisine sırt çevirdiğinin farkına varacaktır. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak olan Kont Albert, Melikşah'a yardım edecek midir?

Konstantinopolis tarafından binlerce kişilik orduyla desteklenen İzakyos, Selçuklu topraklarında ne gibi yıkıcı faaliyetlere girişecektir? Selçuklu'yu karıştırmak için İzakyos'tan asker desteği alacak olan Markus'un bugüne kadarki en cüretkâr hamlesi ne olacaktır?

<p>'Yıl 1908... Osmanlı topraklarında ikinci Meşrutiyet ilan edilmişti ve Meclis'i Mebusan o günkü a

Bunlar kimin milletvekili?

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik