• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
26 Ocak 2021 Salı 09:41 | Son Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı izle! Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümde neler oldu?

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı izle! Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümde neler oldu"

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Aksiyon dolu sahneleri ile izleyenlerden tam not alıyor. Dizide geçen hafta Hasan Sabbah'ın atıyla uçurumdan atlaması gündem olmuştu. Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanına haberimizden izleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı ekrana verildi. Oyuncu kadrosunda Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Ekin Koç, Leyla Lydia Tuğutlu gibi isimler yer alıyor. Dizinin hemen ardından Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanını izlemek isteyenler buluyor. Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayında. İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19. BÖLÜM FRAGMANI 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Saldırıya uğrayan Başulu’ya Melikşah’ın teşvik etmesiyle geçmiş olsun için giden Zübeyde büyük bir sürprizle karşılaşmıştı. Zira Sencer’in annesi diye gittiği Başulu, yıllar önce saraydan sürgün edilmiş Kıpçakların kızı Başulu’dan başkası değildi. Başulu’yu gördüğü ilk anda tanıyan ve sırrı öğrenecek olan Zübeyde’nin tutumu ne olacaktır? Paydaşı oluverdiği bu tehlikeli sırrı Melikşah’a açacak mıdır?

Öte yandan Zübeyde’nin saraya gelmesiyle saraydaki dengeler Terken’in aleyhine değişmiş, hem başhatunluk makamından olmuş hem de Melikşah’tan uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Terken’i içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtaracak olan müjde ne olacaktır?

Başulu’yu ağır yaralayan, Korkut Bey’i şehit eden ve birçok masum insanın kanına giren Markus, Sencer’in intikamından nasıl kurtulacaktır?

Diğer taraftan Hasan Sabbah, peşine düşen Melikşah ve Nizamülmülk’ün gazabından kurtulmak için uçurumdan ölüme atlamıştı. Hasan Sabbah’ı pençesine düştüğü ölümden kurtaracak olan kişi kim olacaktır? Nasıl kurtaracaktır?

Sencer’in Faysal’dan alıp devlet adına el koyduğu altınlar onu haçlılara götürecek midir? Bu yolla Faysal’ın bir hain olduğu ortaya çıkacak mıdır? Haçlılar, Faysal’ın elinden alınan altınlarını Selçuklu’dan hangi yolla alacaklardır?

İlteber, Turna’nın içler acısı halini görüp kızının Faysal’la evlenmesine izin vermemişti. İlteber, Turna’nın Sencer ile evlenmesine müsaade edecek midir? Turna ile Sencer’in arasına giren soğukluğun sebebi ne olacaktır?

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek