HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3801
  • 6,0867
  • 214.414
  • 90.528
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Osman Sonant kaç yaşında, nereli? Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları Kerim Adil kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Kerim kimdir sorusu araştırılıyor. Osman Sonant kaç yaşında, nereli? Star TV’nin sevilen dizisi her hafta Salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin oyuncuları arasında Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özan gibi isimler yer alıyor. İddialı yapıma yeni sezonda Osman Sonant ve Ushan Çakır dahil oldu. Merve’nin kurallarına göre işleyen Sarmaşık’ın düzenini tehdit eden yeni sakinleri var. Geçmişten gelen bu isimlerden biri de “El Turco” lakaplı Kerim Adil Sağlam. Cezbedici olduğu kadar da tehlikeli. Peki yıllar sonra neden Sarmaşık’ta? Merve ile Kerim arasında yaşanacaklar heyecanla bekleniyor. Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş ve Fi gibi projeleriyle tanınan Osman Sonant, 1979 yılında dünyaya geldi. 1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda Yılmaz Gruda'dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını attı. 1998'de Ferhan Şensoy'un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro'da çalışmalarını devam ettirdi ve 1999'da girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamladı. Osman Sonant hakkında merak edilenler haberimizde sizlerle.

x

Ufak Tefek Cinayetler oyuncularından Kerim’in kim olduğu merak ediliyor. Osman Sonant kimdir, kaç yaşında, nereli? Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonu büyük bir heyecanla takip ediliyor. Dizide Gökçe Bahadır Oya,Mert Fırat Serhan, Aslıhan Gürbüz Merve, Tülin Özen Arzu, Bade İşçil Pelin, Yıldıray Şahinler Mehmet, Ferit Aktuğ Taylan karakterine hayat veriyor. Merve’nin kurallarına göre işleyen Sarmaşık’ın düzenini tehdit eden yeni sakinleri var. Geçmişten gelen bu isimlerden biri de “El Turco” lakaplı Kerim Adil Sağlam. Cezbedici olduğu kadar da tehlikeli. Peki yıllar sonra neden Sarmaşık’ta? Kerim karakterine Osman Sonant hayat veriyor. Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş ve Fi gibi projeleriyle tanınan Osman Sonant, 1979 yılında dünyaya geldi.  1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda Yılmaz Gruda'dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını attı. 1998'de Ferhan Şensoy'un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro'da çalışmalarını devam ettirdi ve 1999'da girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamladı. Osman Sonant hakkında merak edilenler haberimizde sizlerle.

UFAK TEFEK CİNAYETLER KERİM KİMDİR?

Sezon finalinin ardında bıraktığı sorulara yenilerini ekleyen tanıtım filmi dikkat çekti. Merve’nin kurallarına göre işleyen Sarmaşık’ın düzenini tehdit eden yeni sakinleri var. Geçmişten gelen bu isimlerden biri de “El Turco” lakaplı Kerim Adil Sağlam. Cezbedici olduğu kadar da tehlikeli. Peki yıllar sonra neden Sarmaşık’ta?

OSMAN SONANT KİMDİR?

Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş ve Fi gibi projeleriyle tanınan Osman Sonant, 1979 yılında dünyaya geldi.

1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda Yılmaz Gruda'dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını attı. 1998'de Ferhan Şensoy'un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro'da çalışmalarını devam ettirdi ve 1999'da girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamladı. Birçok dizi, sinema ve reklam filmlerinde yer alan oyuncu, 2009 yılında, Yeşim Ustaoğlu'nun Altın İstiridye ödüllü Pandora'nın kutusu adlı filmindeki Mehmet rolü ile 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

Leyla ile Mecnun dizisinde Yavuz karakterini canlandırdı.

Şubat 2015'te başlayan ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden dördüncüsü olan Orhan rolünü canlandırdı. Fi dizisinde canlandırdığı büyük bir işadamı olan Sadık Murat Kolhan karakteriyle uzun süre adından söz ettirdi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Yemen´de, bir hastanedeyiz. Ebrar, yetersiz ve sağlıksız beslenme sebebiyle vücudunda çeşitli yarala

Sözün Bittiği Yer

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Teröre ilk hançer 3 koldan!

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri!

En Çok Okunanlar