• $9,4222
 • €10,9873
 • 540.144
 • 1442.83
28 Eylül 2021 Salı 18:00 | Son Güncelleme:

Üç Kuruş oyuncusu Cenk Karagöz kimdir, kaç yaşında? Üç Kuruş'un Mesut'u Cenk Karagöz nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Üç Kuruş oyuncusu Cenk Karagöz kimdir, kaç yaşında" Üç Kuruş'un Mesut'u Cenk Karagöz nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı"

Cenk Karagöz, Üç Kuruş adlı diziye transfer oldu. Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Cenk Karagöz, çok yakında başlaması beklenen Üç Kuruş adlı dizide 'Mafya babası Mesut' rolünü kaptı. Peki Üç Kuruş oyuncusu Cenk Karagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Cenk Karagöz, Üç Kuruş adlı diziye transfer oldu. Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Cenk Karagöz, çok yakında başlaması beklenen Üç Kuruş adlı dizide 'Mafya babası Mesut' rolünü kaptı. Peki Üç Kuruş oyuncusu Cenk Karagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Cenk Karagöz oyunculuğu ile dikkat çeken isimler arasında. Eşkıya Dünyayay Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldıktan sonra Üç Kuruş dizisine transfer olan Cenk Karagöz'ün hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Çıkan haber üzerine internet aramalarında "Cenk Karagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı? Üç Kuruş dizisinin Mesut'u kim?" soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

Ay Yapım tarafından titizlikle hazırlanan Üç Kuruş dizisi, bilindiği üzere Show TV'nin yeni sezondaki en iddialı projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Senaryosunu Murat Uyurkulak ile Damla Serim'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Çukur'un yönetmeni Sinan Öztürk'ün oturduğu Üç Kuruş dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

Üç Kuruş'un başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Burak Altay, Civan Canova, Aslıhan Malbora, Aytaç Uşun, Nesrin Cavadzade gibi isimler yer alıyor.

EDHO'DAN ÜÇ KURUŞ'A

Son olarak kadroya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Cemil karakterini oynayan Cenk Karagöz katıldı.

Cenk Kangöz "Üç Kuruş"ta mafya babası Mesut'a hayat verecek.

CENK KANGÖZ KİMDİR?

Cenk Kangöz, 14 Ağustos 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Akademi 35 Buçuk Kamera Önü Oyunculuk ve Diksiyon eğitimi alarak tamamlamıştır. Cenk Kangöz'ün asıl mesleği mimarlıktır. 33 yaşında mimarlıktan vazgeçip oyuncu olmaya karar vermiştir.

Oyunculuk kariyerine 2009 yılında yayınlanan Kolpaçino adlı sinema filmi ile adım atan Cenk Kangöz, ilk dizisi olan Fatmagülü'ün Suçu Ne? dizisinde rol aldıktan sonra Medcezir, Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi, G.D.O Kara Kedi, Kördüğüm, Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi bir çok dizi ve sinema projesinde yer almıştır.

Şimdilerde, Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisinde Osman karakterine hayat veren Cenk Kangöz, 1.80 metre boyunda, 84 kilo ve Aslan burcudur.

Cenk Kangöz'ün rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Azize (Osman) (TV Dizisi)

2019 – Vurgun (Hiram) (TV Dizisi)

2017 – Diriliş Ertuğrul (Philip) (TV Dizisi)

2016-2017 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi (Cemil) (TV Dizisi)

2016 – Körüğüm (Kenan) (TV Dizisi)

2012-2014 – Medcezir (Hasan Saklıhan) (TV Dizisi)

2012 – G.D.O. Karakedi (Cemal) (Sinema Filmi)

2009-2011 – Fatmagülü'ün Suçu Ne (Yaşar) (TV Dizisi)

2009 – Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi (Taarruz) (Sinema Filmi)

 • Üç Kuruş
 • Cenk Karagöz
 • Üç Kuruş dizisi
 • eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 150
 • üç kuruş dizi oyuncuları
 • Cenk Karagöz kimdir
 • Cenk Karagöz kaç yaşında
 • Cenk Karagöz nereli
 • Cenk Karagöz hangi dizilerde oynadı
 • uçkuruş mesut kimdir
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Karargahı'na geldi