• $16,7655
  • €17,5336
  • 964.925
  • 2444.3
27 Şubat 2021 Cumartesi 00:40 | Son Güncelleme:

TRT 1'in heyecanla beklenen Teşkilat dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

TRT 1'in heyecanla beklenen Teşkilat dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Uzun süredir beklenen Teşkilat dizisinden ilk fragman yayınlandı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin'in yer aldığı ‘Teşkilat' dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizide Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri izleyiciye aktarılacak.

TRT 1'in yeni dizisi Teşkilat ilk fragmanı ile izleyicilerde büyük heyecan yarattı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin'in yer aldığı Teşkilat dizisinin ilk tanıtımı büyük ilgi gördü. "Teşkilat" dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek.

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

TRT'den yapılan açıklamaya göre, yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği yapım, 7 Mart Pazar günü TRT 1'de izleyiciyle buluşacak. MİT'in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de izleyiciyle buluşacak.


Teşkilat dizisinde, MİT'in olağanüstü deneyimleri senaryoya aktarılırken, Ankara'da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile merakla beklenen ve MİT'in bir anlamda perde arkasını gözler önüne serecek olan dizi, 7 Mart'tan itibaren her pazar saat 20.00'de TRT 1'de olacak.

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın desteği ile Ankara'da çekimlerine devam edilen Teşkilat dizisi, uzun süredir hazırlıkların yapıldığı ve çekimlerine de yoğun bir şekilde devam edildiği haberleri ile yer alıyordu.

TRT1'in yeni dizisi çok ama çok iddialı geliyor. İlk fragman bugün yayınlandı. İlk fotoğraflar paylaşıldı ve ilk bilgiler de geldi. Hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile olay yaratacak tarzda bir dizinin yakında ekranda olacağı ortaya çıktı. İHA ve SİHA teknolojisinde Türkiye'nin geldiği üstün pozisyonun sahada nasıl kullanıldığının da anlatılması çok önemli bir adım olarak görülmeli... Milli gücün sahada ne kadar etkili kullanıldığı, bunun hangi sonuçlara yol açtığını da izleyiciler Teşkilat dizisiyle daha net bir şekilde anlamış olacaktır.

TRT1'den dizinin yayın tarihi de açıkladı. 7 Mart Pazar akşamı Teşkilat'ın ilk bölümü ekrandaki yerini alacak. Bu da demek oluyor ki, Tövbeler Olsun final yapacak. TRT1'in absürt komedi dizisinin finalinden hemen sonra da Teşkilat isimli dizi ile tanışacağız. Ancak bu yapımın MİT destekli olduğunu ve büyük imkanlara sahip olduğunu görüntülerden bile anlayabilirsiniz.

Kamu kuruluşlarının da çeşitli şekillerde destek vermesi MİT'in bu projeye önem verdiğini gösteriyor. Türkiye'nin başarılı olduğu istihbarat alanında böyle bir dizinin çekilmiş olması çok önemli bir kamuoyu gücü olarak da gözükmekte...

Türk dizilerinin yurt dışındaki müthiş ilgisi de düşünülür ise Türkiye'nin gücünün istihbarat alanında da ne kadar ileri olduğunu Teşkilat dizisi üzerinden anlatmak çok etkili bir yöntem olacaktır.

Teşkilat dizisi 7 Mart Pazar günü başladıktan sonra çok ama çok konuşulacaktır. Reytinglerde de birinci yapım olması hiç şaşırtıcı olmaz. Ayrıca dizinin milyonları ekrana toplaması da hiç zor değil. Yayınlanan fragmandan ve görsellerden çok iddialı bir yapım olduğu net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara'da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde "kötü adamların" kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

TSK'ya yeni soluk! ALPAGU göreve hazır
TSK'ya yeni soluk! ALPAGU göreve hazır

TSK'ya yeni soluk! ALPAGU göreve hazır

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak
Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor
Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor