• $8,058
 • €9,6752
 • 460.376
 • 1408.14
05 Nisan 2021 Pazartesi 11:07 | Son Güncelleme:

Tozkoparan İskender dizisi son bölüm tekrarı ne zaman? Tozkoparan İskender 18. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Tozkoparan İskender dizisi son bölüm tekrarı ne zaman" Tozkoparan İskender 18. yeni bölüm fragmanı yayında mı"

Tozkoparan İskender 17. son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile büyük beğeniyle izlenen ekranların sevilen dizisi Tozkoparan İskender 17. son bölümün ardından yayına giren 18. yeni bölüm fragmanı izleyicileri meraklandırdı. Dizinin son bölümünü kaçıranlar ise haberimizde yer alan tarihlerde Tozkoparan İskender 17. son bölümün tekrarını izleyebilirler...

Tozkoparan İskender 18. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Çocukların severek izlediği Tozkoparan İskender dizisi bu hafta yayına giren 17. son bölüm ile ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Tozkoparan İskender dizisi son bölüm tekrarı ne zaman? Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? soruları merak konusu oldu.

TOZKOPARAN İSKENDER 18. BÖLÜM FRAGMANI

Tozkoparan İskender 18. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

TOZKOPARAN İSKENDER SON BÖLÜM TEKRARI NE ZAMAN?

Tozkoparan İskender 17. bölüm tekrarı

- 10 Nisan 2021 Cumartesi saat 08:40.

- 11 Nisan 2021 Pazar saat 16:30.

TOZKOPARAN İSKENDER 17. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nevzat'ın Sinan'ı alıp Temrenli'den ayrılmak istemesi Mavi Ay'ın moralini bozmuştur. Okçuluk karşılaşmasından sonra Sinan da sırra kadem basmıştır. Mavi Ay her yerde Sinan'ı arasa da bulamaz.

İskender, arkadaşlarına Sinan'ı geri getireceğine dair söz verir. Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların yeniden ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünen İskender, Sinan'ı ne pahasına olursa olsun bulacaktır.

Kasırga ise okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği sevinçle her yerde herkese hava atmakla meşguldür. Giovanni ile birlikte canlı yayın açan Kasırga, Mavi Ay'ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır.

Diğer yandan Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini tespit etmek için harekete geçer. Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika'ya itiraf eder ve alacağı ceza ile yüzleşmek üzere disiplin kurulunun karşısına çıkar.

İskender ise süper yetenekleri sayesinde Sinan'ın yerini bulur ancak Sinan'ı geri getirmek düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Sinan'ın babası Nevzat, oğlunu korumak için Temrenli'den ayrılmaya kararlıdır.

Kasırga canlı yayında galibiyetlerine ilişkin neler söyleyecek? İskender sırra kadem basan Sinan'ı nasıl bulacak? Kopya çektiğini itiraf eden Elif'i neler bekliyor? Sinan Temrenli'den ayrılacak mı? İskender, Sinan'ı geri getirmek için Nevzat'ı ikna edebilecek mi? soruların cevapları Tozkoparan İskender dizisinin son bölümünde yanıt buldu.

 • Tozkoparan İskender
 • Tozkoparan İskender yeni bölüm
 • Tozkoparan İskender 17 bölüm
 • Tozkoparan İskender 18 yeni bölüm fragman
 • Tozkoparan İskender izleme linki
 • Tozkoparan İskender fragmanları
 • Tozkoparan İskender oyuncuları
 • Tozkoparan İskender konus
 • Tozkoparan İskender dizi tekrarlar
<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de