• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 10:23 | Son Güncelleme:

Tozkoparan İskender 10. bölümde neler yaşandı? Tozkoparan İskender 10. bölüm izleme linki!

Tozkoparan İskender 10. bölümde neler yaşandı" Tozkoparan İskender 10. bölüm izleme linki!

Tozkoparan İskender 10. yeni bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizide birbirinden eğlenceli ve macera dolu anla yaşanıyor. Geçmişten günümüze gelen süper kahraman Tozkoparan'ı tarihin en iyi okçusu olarak karşımıza çıkıyor. Tozkoparan İskender 10. bölümde neler yaşandı? Tozkoparan İskender 10. bölümü ile sizlerle...

Tozkoparan İskender 10. bölümü ile ekrana geldi. Her pazar TRT 1'de yayınlanan dizi büyük beğeni topladı. Bir süper kahramanın başından geçen olayları anlatan dizide bu hafta Mavi Ay bodrum katında yer alan odayı yenilerken arkasında iz bırakmıştır. Tozkoparan İskender 10. bölümde neler oldu? Tozkoparan İskender 10. bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için detaylar haberimizde.

TOZKOPARAN İSKENDER 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mavi Ay, bodrum katındaki gizli kulüp odasını yenilerken arkalarında bir iz bırakmış ve bu izi fark eden Ece tarafından köşeye sıkıştırılmıştır. Kasırga takımı Ece'nin çağrısına uyarak toplanır ve Mavi Ay'ın gizlendiği yeri bulmak için izleri takip etmeye başlar. Diğer yandan Dedikoducu kanalı sosyal medya üzerinden bir duyuru yapar ve bir klip yarışması düzenlediğini ilan eder.

TOZKOPARAN İSKENDER 10. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEME LİNKİ

Kendisine gönderilen en güzel klibi seçecek ve kanalından yayınlayacaktır. Kasırga hazırda çok iyi bir klipleri olduğunu ve yarışmayı çok rahat kazanacaklarını düşünür. Mavi Ay ise Kasırga'nın gerisinde kalmak istemez ve kendilerine bir klip çekebilmek için kolları sıvar. Ancak Mavi Ay'ın önünde birçok engel vardır. Bu engellerden birisi de klibi çekmek için cep telefonlarının olmamasıdır. Çünkü Refika Hanım ceza olarak telefonlarına el koymuştur.

Diğer taraftan Rüya, İskender'in bir kimliği bulunmadığını ve Salih'in İskender'i resmi olarak evlat edinmediğini öğrenir. Bu durumdan rahatsız olan Rüya, İskender'in Salih ile kalmasının doğru olmadığını düşünür ve harekete geçer. İskender ise Salih'ten ayrılmak istememektedir.

Kasırga, izleri takip ederek Mavi Ay'ın gizli kulüp odasını bulabilecek mi? Mavi Ay, kendilerine bir klip çekmeyi başarabilecek mi? Dedikoducu'nun klip yarışmasını kim kazanacak? Rüya'nın devreye girmesinden sonra İskender, Salih'in yanında kalabilecek mi?

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek