İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

The Blacklist yeni bölüm ne zaman? The Blacklist 5.sezon 9.bölüm izle

The Blacklist yeni bölüm ne zaman? ABD’de yayınlanmaya başlayan politik gerilim tarzındaki The Blacklist dizisi yeni bölümleriyle 2 aylık aranın ardından ekranlara gelecek. Peki, The Blacklist 5. sezon 9. bölüm izleme yolları nasıl? Türkiye’de Netflix’in yayınladığı The Blacklist dizisinde heyecan ve gerilim dozajı artıyor. The Blacklist dizisinde, Raymond Reddington namı diğer RED bir dönem Amerikan hükümetinin en karanlık yapılarında çalışmış ve görevi bıraktıktan sonra da dünyanın neredeyse bütün suç organizasyonlarına danışmanlık yapmaya başlamış bir ana karakterdir. RED karakterine hayat veren James Spader aynı zamanda karakterin gerektirdiği ukalalık ve kendinden eminliği çok iyi yansıtabilmesi ve her sahnede neden bu ismi hak ettiğini kanıtlayan bir ustalıkla izleyicileri büyülemesi ile de adından oldukça söz ettirmiştir.

x

ABD’nin popüler dizilerinden birisi olan The Blacklist yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? The Blacklist 5. sezon 9. bölüm ile ekranlara geri dönüyor. The Blacklist 5. sezon 9. bölüm izleme yolları da dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor. The Blacklist dizisinde, Raymond Reddington namı diğer RED bir dönem Amerikan hükümetinin en karanlık yapılarında çalışmış ve görevi bıraktıktan sonra da dünyanın neredeyse bütün suç organizasyonlarına danışmanlık yapmaya başlamış bir ana karakterdir. Dizinin konusu, devlet adına çalışan bir ajan iken görevini bırakıp yıllarca dünyanın en çok arananlar listesinde en üst sırada yer almış Raymond Reddington’ın ansızın gelip FBI’a teslim olması ile başlar. Normal şartlarda işlediği suçlar sebebi ile bir daha asla serbest kalması mümkün olmayan Red, elinde çok özel bir suçlu listesi olduğunu, özgürlüğü karşılığında bu listede yer alan kişileri tek tek yakalatabileceğini söyler.

THE BLACKLİST KONUSU NEDİR?

Dizinin konusu, devlet adına çalışan bir ajan iken görevini bırakıp yıllarca dünyanın en çok arananlar listesinde en üst sırada yer almış Raymond Reddington’ın ansızın gelip FBI’a teslim olması ile başlar. Normal şartlarda işlediği suçlar sebebi ile bir daha asla serbest kalması mümkün olmayan Red, elinde çok özel bir suçlu listesi olduğunu, özgürlüğü karşılığında bu listede yer alan kişileri tek tek yakalatabileceğini söyler. Ancak bunu sadece FBI profilcisi Elizabeth Keen ile birlikte yapacağını, aksi halde FBI’ın bile haberdar olmadığı suçluları teslim etmeyeceğini net bir şekilde ifade eder. Vasat bir FBI çalışanı olan Elizabeth’in Red için neden bu kadar önemli olduğu ve aralarında nasıl bir bağ olduğu gizemini korurken gerçekten suçlular tek tek avlanmaya başlanır.

Jon Bokenkamp, Hayatın Benim, Kusursuz Yabancı ve Acil Arama gibi filmlerle beyazperdede yakaladığı başarılardan sonra şimdi de TV ekranlarına el atmaya karar verdi. 23 Eylül 2013’te yayın hayatına başlamış olan dizinin şu ana kadar 5 sezonu yayınlandı. NBC kanalında 2013 yılı 23 Eylül’de başlayan suç, polisiye, drama türündeki dizinin senaristi Jon Bocenkamp, yönetmeni Joe Carnaha’dır. Dizinin başrollerinde James Spader ve Megan Boone vardır.

The Blacklist’in yeni bölümleri Netflix’te bulunuyor. Dizinin Netflix’te şu ana kadar 4 sezonu yayınlandı. 5. sezonun bitmesinin ardından toplu olarak Netflix’e yüklenmesi bekleniyor. Bunun dışında diziyi resmi yollardan başka bir izleme şansı bulunmuyor.

THE BLACKLİST İZLEME YOLLARI – NETFLİX

NETLİX NEDİR?

Tam olarak Türkçe karşılığı olmasa da ''streaming''; herhangi bir içeriği indirmeye gerek kalmadan sadece internet üzerinden görüntülü medya içeriklerini izleyebilmek anlamına geliyor. Özetle internet bağlantınızın olduğu her yerde çevrimiçi servisler aracılığıyla dilediğiniz zaman ve cihazda sevdiğiniz dizi ya da filmleri izlemek artık mümkün. Peki ya Netflix?

Netflix; çok çeşitli ödüllü film, dizi, belgesel ve daha fazlasının internete bağlı binlerce cihaz üzerinden rahatlıkla izlenilmesini sağlayan bir yayın hizmeti olarak adlandırılabilir. Netflix'in en güzel özelliklerinden biri ise içeriği; tek bir reklam dahi görmeden, sınırsız ve kesintisiz olarak izleme olanağı sağlaması. Bir diğer özelliği ise Netflix'te her zaman keşfedilecek yeni bir dizi ya da filmin olması. Netflix'te her ay yüzlerce yeni dizi, film ya da programlar eklenmekte. Bu da Netflix platformunun güncelliğini her daim korumasını sağlıyor.

Milli Savunma Eski Bakanı Ercan Vuralhan´ın öldürülme anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri or

Eski bakan Vuralhan´ın vurulma görüntüleri ortaya çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Doğalgaz yerli ünite ile çıkartılacak

Ananas kabuğunun faydaları nelerdir?

En Çok Okunanlar