• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Mart 2021 Pazartesi 09:37 | Son Güncelleme:

Teşkilat yeri göğü inletti… Bir diziden çok daha fazlasını verdi!

Teşkilat yeri göğü inletti… Bir diziden çok daha fazlasını verdi!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi, dün ilk bölümü ile görücüye çıktı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın desteği ile yapılan dizi, büyük iddialar ile gelmişti. Dün yayınlanan ilk bölümde bu iddiaları fazlasıyla karşıladığını gördük. Teşkilat hem ekranlarda hem de sosyal medyada yeri göğü inletti. Dizinin izleyicileri, “Uzun zaman sonra dizi tarihinin en iyisi” ve “Bir diziden daha fazlası” yorumlarında bulundu.

Türk dizi tarihinde uzun zamandır Teşkilat kadar gerçekleri anlatan bir dizi olmamıştı. Türkiye'nin bölgesinde yaşadığı tehlikeli durumlara atıf yapan dizi, bunun için ne kadar etkili mücadele yöntemleri geliştirilmesinin gerekli olduğunu anlatan bir yapım olarak izleyici ile buluştu. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın desteği ile hazırlanan Teşkilat dizisi, milli duygulara ve milli gurura hitap ederek daha şimdiden izleyici kitlesini oturttu.

Çağlar Ertuğrul, MİT ajanı Serdar rolünde müthiş bir oyunculuk sergileyerek daha ilk bölümden izleyicilerin gözüne girdi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki rol arkadaşı Deniz Baysal ile bu projede de buluşan Ertuğrul, dizinin aksiyonu en yüksek olaylarında yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları henüz tam tanınmadı. İlerleyen bölümlerde onların da hayat hikayelerini öğrenmiş olacağız.

Sosyal medyada diziye hayran kaldıklarını belirten yüz binlerce mesaj bulunuyor. Özellikle Twitter ortamında 100 binin üzerinde bırakılan mesaj ile Teşkilat dizisi TT listesine girdi. Genel izlenim, "Bir diziden çok daha fazlası olarak" ifade ediliyor.

Uzun zamandır bu kadar donanımlı bir yapım izlemediklerini belirten dizi hayranları, çok etkilendiklerini ifade eden yorumlar bıraktı. Şehitlerimizi anan takipçiler, Türkiye'nin milli gücünün de ne kadar etkili olduğuna yönelik verilen mesajı aldıklarını ifade eden yorumlar yaptı.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de