• $13,701
 • €15,5092
 • 778.112
 • 1880.06
7 Eylül 2021 Salı 09:37 | Son Güncelleme:

Teşkilat dizisinden kim ayrıldı? Teşkilat yeni sezon ne zaman?

- SUNUCU/EDİTÖR: HÜSNA KÖŞGER-ÖZNUR YASLI İKİER

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ın yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Tüm dizi takipçileri Teşkilat yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtını yoğun bir şekilde araştırıyorlar. Başrollerinde, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüpoğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin gibi bir birinden başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi 15. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.

Teşkilat dizisinin yeni sezon bölümleri tüm dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. Teşkilat yeni sezon ne zaman başlayacak? Mesut Akusta Teşkilat dizisinden ayrılacak mı? gibi soruların yanıtları ise yoğun bir şekilde araştırılıyor. Oyuncu Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir, sosyal medya hesabı üzerinden en çok merak edilen soruya yanıt verdi. İşte Teşkilat dizisinin yeni sezonu hakkında tüm merak edilenler...

TEŞKİLAT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Teşkilat dizisinin 12-19 Eylül'de 15. yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor. Ancak dizinin yeni sezon tarihi için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Güncel bir açıklama gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.


MESUT AKUSTA TEŞKİLAT DİZİSİNDEN AYRILACAK MI?

Geçirdiği beyin kanaması sebebiyle bir süredir tedavi gören oyuncu Mesut Akusta'nın, rol aldığı Teşkilat dizisine devam edip etmeyeceği tüm dizi takipçileri tarafından merak ediliyordu. Eşi Şafak Özbir'den ilk açıklama geldi.

Özbir, şu açıklamayı yaptı:

"En çok gelen soruya bir kerede cevap vereyim; Mesut çok şükür iyi... Çok büyük bir şey atlattık. Ameliyata girerken yüzde 50 hayatı risk, yüzde 50 felç riski taşıyordu. Ameliyat sonrası yoğun bakım süreci, enfeksiyon, solunum, tansiyon, tekrar kanama riski derken tüm engelleri aştık. Evimizdeyiz ve Mesut çok kısa bir dinlenme sürecinden sonra çalışmaya başlayabilecek ne mutlu ki..."

TEŞKİLAT DİZİSİNDEN KİM AYRILDI?

Teşkilat dizisinin yönetmeni Hakan Kırvavaç diziden ayrıldı. Diziyi son olarak Son Yaz dizisini yöneten Burak Arlıel ile Burak Müjdeci yönetecek.

TEŞKİLAT SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Fadi, içinde olduğu aracın kaza yapmasının ardından fırsattan istifade ederek kaçmaya çalışır.

Kazanın ardından çıkan çatışmada araçta sıkışan Pınar'ın hayatı tehlikededir. Serdar, peşinde olduğu teröristin uçağı kaçırmasının ardından büyük saldırı planının uçakla gerçekleşeceğini anlar. Uçakta bomba bulunduğunu tespit etmesi üzerine saldırıya engel olmak için harekete geçer.

Fadi'nin kaçtığı ve Serdar'ın içinde olduğu uçağın kaçırıldığı bilgisi karargâha ulaşınca ekip teyakkuza geçer. Bombayı etkisiz hale getirmek için zamana karşı bir yarışın içine giren Serdar, saldırganların uçakta bir istihbaratçı olduğunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır. Ceren saldırı planının bir parçası olarak yürüttüğü faaliyetlerine devam ederken, onu takip eden ekip bir başka saldırının planlandığını öğrenir.

TEŞKİLAT KONUSU NEDİR?

Türkiye'ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye'nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve "resmen" ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar...

TEŞKİLAT OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin'in yer aldığı Teşkilat dizisi büyük ilgi görüyor.

 • Teşkilat yeni sezon ne zaman
 • Teşkilat yeni sezon tarihi
 • Teşkilat yeni bölümleri
 • Teşkilat oyuncuları
 • Teşkilat konusu
 • Mesut Akusta
 • Mesut Akusta teşkilat
Açılışını Başkan Erdoğan yapacak... Siirt ve Şırnak arasında ulaşımı rahatlatacak
Açılışını Başkan Erdoğan yapacak... Siirt ve Şırnak arasında ulaşımı rahatlatacak

Açılışını Başkan Erdoğan yapacak... Siirt ve Şırnak arasında ulaşımı rahatlatacak

Kafkasya'da yeni dönem! Türk dünyasını birleştirecek Zengezur koridoru açılıyor
Kafkasya'da yeni dönem! Türk dünyasını birleştirecek Zengezur koridoru açılıyor

Kafkasya'da yeni dönem! Türk dünyasını birleştirecek Zengezur koridoru açılıyor

Kavcıoğlu: Duruşumuzun birikimli etkilerini 2022 yılının ilk yarısında gözlemleyeceğiz
Kavcıoğlu: Duruşumuzun birikimli etkilerini 2022 yılının ilk yarısında gözlemleyeceğiz

Kavcıoğlu: Duruşumuzun birikimli etkilerini 2022 yılının ilk yarısında gözlemleyeceğiz

<p>Oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran 'The French Dispatch' nihayet beyaz perdede... Türkiye'de 'Fran

'Gazeteciliğe aşk mektubu' The French Dispatch

Türkiye'nin en yüksek barajında geri sayım başladı!

Tahtaköprü Barajı'nda korkutan görüntü! Su seviyesi yüzde 2'ye düştü

Milli Deniz Topu'nun test atışı gerçekleşti! Tam isabetle vurdu